Satılık Belçika Malinois Yavruları - Bursa Köpek Eğitim Merkezi
belgian-malinois-satis
02Oca, 2017

Satılık Belçika Malinois Yavruları

Satılık Belçika Malinois yavrularımızı tüm şehirlere gönderimini yapmaktayız. Aşağıdaki fotoğraflar güncel yavrularımıza ait fotoğraflar olup Bursa köpek eğitim merkezi’ne aittir. Satılık Belçika Malinois yavrularımız ırk ve sağlık garantilidir. İyi bir yavru sahiplenmek istiyorsanız öncelikle iyi bir köpek çiftliği bulmak zorundasınız. Diğer satılık yavru köpekler için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz. Belçika kurdu fiyatları hakkında bizden en doğru bilgiye ulaşabilirsiniz.

7 kişilik üst düzey ekibimizle yüzlerce mutlu müşteri referansımız oluştu. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için biz buradayız. Çiftliğimizde verdiğimiz tüm hizmetler garantili olup, satılık Belçika Malinois yavrularımız da ırk ve sağlık garantilidir. Çiftliğimizde köpek pansiyonu, köpek eğitimi, veterinerlik hizmetleri ve yavru satışı yapılmaktadır. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için Google maps üzerinden BURKEM şeklinde aratmanız yeterlidir. Çiftliğimizi tüm dijital ortamlarda araştırabilir ve hakkımızdaki pozitif yorumlarla karşılaşabilirsiniz. Köpek çiftliği olarak güvenin adresi olmayı başardığımızı açıkça söyleyebilir kaliteli sonuçlar elde etmeyi vizyonumuzda belirttiğimizi görebilirsiniz.

  • Çiftliğimiz Bursa’da yer almaktadır. Türkiye’nin şehirlerine gönderim yapıyoruz. İsterseniz gelip görerek kendinizde alabilirsiniz.
  • Satış öncesinde ve sonrasında yavrumuzun sağlığı ve eğitimi gibi konularda ücretsiz olarak telefon desteği sunuyoruz.
  • Yurtdışı yavru köpek istekleriniz de anlaşmalı özel çiftliklerimizden sizler için yavrular getirmekteyiz.
  • Profesyonel köpek eğitim hizmetimiz için bizi arayıp geniş bilgi alabilirsiniz.

Satılık belçika malinois yavrusu sahiplenmeden önce mutlak olarak bu ırk hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmalısınız. Bu konuda sizlere olabildiğince geniş kapsamlı bir içerik sunmaya çalışacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir