Satılık köpek - Bursa Köpek Eğitim Merkezi satılık köpek
SATILIK ROTTWEİLER YAVRULAR
09Şub, 2020

Satılık yavru köpekler için 2020 yılında da en iyi satılık yavru köpeklerimiz ile birlikteyiz. Satılık köpek konusunda hepinizin çok dikkatli olmasını tavsiye ederiz ki kötü sonuçlar ile karşılaşmayın.
Bursa köpek eğitim merkezi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet kalitesine sunabilmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Çiftliğimiz de ki tüm damızlıkların parazit uygulamaları uygulanmış ve aşıları yapılmış şekildedir. Buna istinaden yavrularımız da bağışıklık sistemleri daha kuvvetli oluyor ve daha sağlıklı yavrular elde ediyoruz. Bununla birlikte yavrularımız günü gelen tüm aşıları ve uygulamaları tam olarak yapılmaktadır.
Bursa köpek eğitim ve üretim merkezi tüm yasal sorumluluklarını tam olarak yerine getiren bir çiftlikdir. Bulunmakta olduğumuz il ve ilçeye ait olan köpek çiftliği işletme belediye ruhsatına sahip tarım ve köy işlerinin vermiş olduğu köpek üretimi, köpek satışı, köpek oteli, köpek eğitimi, olarak tüm ruhsatlara sahiptir.
Çiftliğimizden satın almış olduğunuz tüm yavru köpeklerimiz 7 gün süreyle viral hasatlıklara karşı garantilidir, ömür boyu ırk garantilidir, kısaca çiftliğimizde sağlıklı ve safkan orijinal ırk yavru köpek satışı yapılmaktadır.

Bursa köpek eğitim ve üretim merkezi yeniceabat mh. 3.yeşilova sk.no 25 Osmangazi / Bursa

Musatafa Aydın = 0536 651 8181

çiftlik = 0224 248 6465

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir