satılık labrador yavruları
11Eyl, 2020

SatılıK LabradoR YavrusU

Satılık labrador yavruları için bursa köpek çiftligiyle irtibata gecebilirsiniz labrador yavrularımız köpek çiftligimizde ırk ve viral hastalıklara karşı garantili olarak siz hayvan severlere teslim etmekteyiz. Yavru labrador üretimlerimiz ırkının en iyilerinin sekronize şekilde eşleştitrmeleri ile üretilmektedir kendi üretimimiz olmayanları ise anne ve babalarını gördükten ve gerekli saglık kontrollerinden geçtikten sonra teslim etmekteyiz.

satılık labrador yavruları
satılık labrador yavrular

LabradoR RetrieveR

Labrador retriever ırkı dünyada en çok tercig edilen ırklardan biridir bununda en büyük sebeblerinide şöyl e sıralaya biliriz.

1) Labrador retriever sahibine çok sağdık olması.

2) Labrador retriever ailenin diger üyelerinede çok baglı olması (gerekirse koruması).

3) Labrador retriever ırkının kolay eğitilmesi.

4) Labrador retriever  ırkı her ortama rahatlıkla uyum saglayabilmesi. (ev, behçe, işyeri ).

5) Bakımının diger ırklara göre daha rahat olması kısa tüylü oldukları için.

6) Labrador retriever ırkı sahibine oldugu gibi dışarıyada aynı şekilde olmaz herzaman sahibi onun için önemlidir.

7) Bunlar sadece şuanlık aklıma gelen labrador için söyleyeceklerimden bir kaçı şuan aklıma gelmeyen bir çok özellige sahiptir.

satılık labrador yavruları
satılık labrador yavruları

LabradoR RetrieveR Eğitimİ

Labrador retriever ırkı akıllı ve çok zeki bir ırk oldugu için kolay eğitim alan ırkların başlarında gelmektedir hayatın bir çok alanındada kullanılan bir iş köpegidir diyebiliriz, örnek olarak şunları söyleyebiliriz labrador bugün görme engellilerin en çok tercih ettigi refakatçı köpek olarak geçmektedir ayriyetten koku alma düzeyleride yüksek oldugu için arama bulmada da ençok tercih edilen ırklardandır, polislerin göz bebegidir narkotik aramalarda ve bomba aramalarında kullanılmaktadır.

satılık labrador yavruları
satılık labrador yavruları

LabradoR RetriveR Tarihİ

Labradoru her kez ingilterenin ırklarından biri olarak bilirler fakat labrador ırkı ilk olarak kanadada görülmüş burdan ise ingilizlerin üretimine başladıgı bir ırktır çünkü kanadada bir ailenin sadece tek köpek bakma hakkı vardı bu yüzden üretimi olmadıgı için soyu tükenme safhasındaydı bu ırkı ingilizler av köpegi olarak üretmeye başladılar ve bu ırkı dünyaya tanıttılar bu gün dünyada en popiler ırk olarak bilinirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir