Neler Yapıyoruz ?

20 seneye yakın bir süredir Burkem çifliğinde Köpek Eğitim hizmetleri ile dünyanın bir çok ülkesinde olduğu gibi köpek eğitimini,spor etkinliği haline getirmektedir. Tesislerinde Türkiyenin en konforlu köpek eğitim platformları yer almaktadır. Tüm tesis alarm sistemi ile korunmaktadır.Kaliteli hizmeti ile dünyada iyi eğitimcileri arasında yer almaktadır . Köpek eğitimi , isteyen kişilere ve kuruluşlara kaliteli köpek eğitimi için danışmanlık hizmeti vermektedir. Köpek eğitimi hizmetinin, daha kaliteli ve nitelikli şekilde yapılabilmesi amacıyla butik bir işletme olarak kurulmuştur. Butik olarak tasarlanan ve hizmet veren eğitim merkezinde , uluslararası eğitim method ve teorileri pozitif şekilde uygulanmaktadır.
Devamı için tıklayınız..

Köpek Üretim

Bursa Köpek eğitim merkezi BURKEM olarak öncelikle önem verdiğimiz noktalardan biriside olmazsa olmaz Hijyen ve Sağlık hizmetleridir. Sağlıklı ve hijyenik olan çiftliğimizde yavru köpek üretimleride gerçekleştirilmektedir. Tamamen sağlıklı ve köpeklerimizin huzurlu bir şekilde yaşama olanakları sağlanmaktadır. Gelip çiftliğimizi ziyaret edebilir ve kendinizde bu kaliteli hizmeti görebilirsiniz.

Köpek Pansiyonu

20 seneye yakın bir süredir Burkem çiftliğinde Köpek Pansiyonu hizmeti ile dünyanın bir çok ülkesinde olduğu gibi köpek pansiyonu , minik misafirlerimizin siz yokken en kaliteli zaman geçirmesini sağlıyoruz. Tesislerinde Türkiye'nin en konforlu köpek otellerinden biri yer almaktadır. Tüm tesis alarm sistemi ile korunmaktadır. Profesyonel personellerimiz ile dünyada iyi köpek pansiyonları arasında yer almak ,köpek pansiyonu isteyen kişilere ve kuruluşlara kaliteli köpek pansiyonu hizmetinde danışman oluyoruz. Köpek pansiyonu – oteli hizmetinin, daha kaliteli ve nitelikli şekilde yapılabilmesi amacıyla butik bir işletme olarak kurulmuştur. Butik olarak tasarlanan ve hizmet veren köpek pansiyonu merkezinde , uluslararası köpek oteli olarak profesyonel uygulanmaktadır.

Özel Hizmetlerimiz

Veterinerlik Hizmeti

Sağlık tüm canlılar için önemli olduğunu biliyor ve sevimli dostlarımızın en sağlıklı koşullarda yetişmesi için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Önce Sağlık..

İtaat Eğitimi

Köpekleriniz için ileri derece itaat eğitimi uzman ekibimiz tarafından verilmektedir. Sizlerin tamamen her komutunu dinleyebilecek arkadaşlar yetiştiriyor ve eğitimlerimizi tamamlıyoruz.

Alan Koruma Eğitimi

Evinizi ve özel alanlarınızı koruyacak harika , Dışarıda sizleri koruyacak bir yakın arkadaş eğitip sizlere teslim ediyoruz.