alman kurdu
31Mar, 2020

SATILIK ALMAN KURDU YAVRULARI

Satılık alman kurdu yavruları. Türkiye’nin tüm şehirlerine gönderimlerini kendimiz yapmaktayız. Alman kurdu yavrusu parlak renk, dik kulak, geniş bir kafa olması önemlidir. Kalitesini gösteren ve en çok tercih edilen; aynı zamanda dikkat çeken özellikleri bunlardır. Aynı zamanda hareketli, canlı ve sıcakkanlı oyuncu tavırlarıyla da kolayca her insanı etkileyebilecek kapasitedeki sağlıklı satılık alman kurtlarımız hem sizi sevecenliğiyle yuvanızda mutlu edecek, hem verdiğiniz görevleri gözünüz arkada kalmadan yaparak sizi rahatlatacak hem de bütün ilgiyi üstünüze çekecek. Yavrularımız hakkında daha fazla bilgi için bizi hemen arayın.

Yavrularımız yüksek kalite %100 ırk ve sağlık garantilidir. Unutmayın iyi bir yavru bulmak istiyorsanız kaliteli, temiz ve işini bilen bir yetiştirme merkezi tercih etmelisiniz. Satılık alman kurdu yavruları almadan önce mutlaka ruhsat ve konum bilgisi isteyin. Bizler profesyonel ruhsatlı çiftliğimiz geniş profesyonel ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti vereceğimize eminiz. Göreceğiniz ilgi ve alacağınız bilgiler ile aklınızdaki bir çok sorunu birlikte çözeceğimizi biliyoruz. Bu nedenle her türlü, ufak ya da büyük sorunlarınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Yalnızca alman kurdu(alman çoban köpeği) değil, her ırka özel ya da bireysel özel bir ırk ya da köpeğinizle ilgili yaşadığınız ya da yaşayacağınızı düşündüğünüz problemler için biz buradayız.

  1. Çiftliğimiz Bursa’da bulunmasına rağmen tüm illerimize Bursa Köpek Eğitim Merkezi güvencesiyle gönderim yapılmaktadır.
  2. Aldığınız yavru iyi bir bakım ile birlikte size uzun yıllar sürecek dostluk edecek bir birey konumunda olacaktır. Gerçek kalitesini, ırkının özelliklerini yavru gelişmeye başladığında anlarsınız. Bu açıdan Bursa Köpek Eğitim Merkezi kendisine güvenen ve orjinal ırk kalitesi veren bir çiftlik olduğunu defalarca kanıtlamıştır.
  3. Yalnızca satış esnasında değil, satış sonrasında da yanınızdayız! Satış sonrasında yardıma ihtiyacınız olduğu her anda bir telefonla her türlü bilgi, yardım ve desteği size vermeye hazırız.

SATILIK ALMAN KURDU ÖZELLİKLERİ

Kökeni Almanya’ya dayanır ve süregelen yıllarda tüm dünya tarafından sevilmiş ve kabullenilmiş bir ırktır. Alman çobanı olarak da bilinir. Tarihi eski yıllara dayanır ve bu yıllar boyunca insanların hem iş arkadaşı hem bekçisi hem de aile bireyi haline gelmiştir. Aldıkları eğitimle asker, polis ve işçi sıfatlarını kullanarak insanlara yardımda da bulunmuşlardır.

ALMAN KURDU FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ

Ömürleri 9-13 yıl arasında değişirken, ortalama 12 yıldır. İdeal boyları erkeklerde 62-63 cm olurken, dişilerde 57-58 cm’dir. Ağırlıkları ise erkeklerde 35-40 kg olurken, dişilerde 22-32 kg olursa ideal kiloda demektir. Kimi zaman bunun için Bursa Köpek Merkezi’nden de temin edebileceğiniz en üst kalite mamalar ve besin takviyeleriyle satın aldığınız alman kurdunuzun diyetine yardımcı olabilir, ideal boyutlarına ulaşarak mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.
Suratlarındaki sert hatları kaliteli bir alman kurdunu tanımamızı sağlar. Siyah burnu ve dik kulakları ırkının diğer özellikleridir. Uzun boyunlu, çenesi kadar kendisi de güçlü bir ırktır. Kendi içerisinde bir çok farklı özelliğiyle de bilinen satılık alman kurtlarımız isteğinize göre size teslim edilir. Düşük kalçalı, düz kalçalı; kısa tüylü, uzun tüylü olabilirler.

ALMAN KURDU DAVRANIŞ

  • Kendinden emindir. Sadık olduğu dostlarını savunmak için bir adım öne çıkmaktan çekinmez. Zekidir ve bir çok şeyi ve durumu ayırt edip yorumlayabilecek kapasitededir.
  • Oyunculukta da üstüne yoktur. Bir çocukla saatlerce oynayabilir. Aynı zamanda çocuklara karşı koruyucu ve oyuncu tavrı sayesinde alman kurdunuzla çocuğunuzu bir arada rahatlıkla bırakabilir, çocuğunuzu ona emanet edebilirsiniz.
  • Sporcu ve algıları her zaman açıktır. Zekasıyla birleştiğinde bu onu mükemmel bir eğitim köpeği de yapar. Bursa Köpek Eğitim Merkezi’mizde eğitimleriyle ilgili bilgi alabilir ve uzman eğitimcilerimize köpeğinizi emanet ederek onu istediğiniz seviyeye getirebilirsiniz.

ALMAN KURDU İÇİN BURKEM’DE EĞİTİM

  • Zekası ve meraklılığıyla her seviyede eğitime açıktır.
  • Temel itaat eğitimi, ileri seviye eğitim, alan koruma, bodyguard eğitimi ve hatta gösteriye yönelik bir çok eğitimi Bursa Köpek Eğitim Merkezinde alman kurdu köpeğinize aldırabilirsiniz.
  • Hareketliliği ve güçlü yapısı sayesinde aldığı her eğitimde özgüveni artacak ve kendini geliştirecektir.
  • Aldığı eğitim, her branş için yaklaşık bir ay sürecek ve katıldığınız takdirde bu eğitimlerde sizinle de paylaşımda bulunularak başarılı bir sonuç elde edilecektir. Bundan şüphemiz yoktur.

ALMAN KURDUNDA SAĞLIK

Kulak düşüklüğü ırkının kötü bir genetik özelliği olabilir. Birçok yerde kabul gören bir durum değildir. Bu yüzden önemli bir detaydır. Alman kurtları dik kulaklı olduğu zaman daha dikkat çekicidir ve kaliteli sayılır. Bu nedenle BURKEM’den alacağınız satılık alman kurtları her daim dikkat çekici ve güzelliğiyle etkileyici olacaktır.
-Sindirim sistemi güzel ve kaliteli besinleri hakeder. Hassas olabilirler. Yüksek kaliteli, protein içeriği yüksek ve besleyici mama diğer besin takviyeleri her zaman daha sağlıklı bir alman kurdunuz olmasını sağlayacaktır. BURKEM olarak bu konuda da size yardımcı olmayı görevimiz olarak görüyoruz.
-Özellikle yetişkinlikte kalça çıkığı görülme riski vardır. Bu nedenle kalçası düzgün ve olabilecek en iyi kalitede olması, bu riski azaltacaktır. Satılık yavru alman kurtlarımız bu konuda size en risksiz, en kaliteli kurdu neredeyse garanti etmektedir.

Aradığınız her ırkı bulma, isteğe göre yurt dışından getirme imkanı sunan burkem, aynı zamanda verdiği eğitimler, sağlık konusundaki güvenirliliği ile de başarılarıyla kendini kanıtlamış bir müessesedir. Aklınızda kesin bir ırk seçiminiz yoksa çiftliğimizi gezebilir, istediğiniz bilgiyi ilgili personelimizden edinebilirsiniz. İsteğinize ve bütçenize en uygun, şampiyonluğu bulunan ve yarışmalarca başarısını ve ırk özelliklerini kanıtlamış anne ve babalardan aldığımız yavru alman kurtlarımız sizi beklemekte.

Merak ettiğiniz her şey için yardımcı olmaya can atan BURKEM, en kaliteli ırkları bulmanız için yanınızda. Satılık alman kurtları için hemen arayın.

İletişim;

TEL;MUSTAFA AYDIN

0536 651 8181

çiftlik tel;

0224 2486465

Facebook;   www.facebook.com/bursakopekegitimmerkezi

instagram;  www.instagram.com/bursa.kopek.egitim.merkezi/?hl=tr

youtube ;  https://www.youtube.com/channel/UCERyvjoXMeAfit5h7vcGKlQ?view_as=subscriber

satılık alman kurdu, alman kurdu fiyatları, k-9 fiyatları, satılık k-9, satılık alman kurdu yavrusu, satılık erkek alman kurdu yavrusu, satılık alman çoban yavru fiyatları, köpek fiyatları, yavru köpek ilanları,

satılık alman kurdu yavru fiyatları
satılık alman kurdu yavru fiyatları
satılık alman kurdu yavru fiyatları
satılık alman kurdu yavru fiyatları
satılık alman kurdu yavru fiyatları
satılık alman kurdu yavru fiyatları
satılık alman kurdu yavru fiyatları
satılık alman kurdu yavru fiyatları

Bir önceki yazımız olan satılık cavalier king charles yavru fiyatları başlıklı makalemizde cavalier fiyatları, satılık cavalier ve satılık cavalier king charles hakkında bilgiler verilmektedir.

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0536 651 81 81 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?