balıkesir köpek eğitim merkezi

Balıkesir Köpek Eğitim Merkezi

Bursa’da yer alan köpek eğitim merkezimiz 6000 metrekare üzerine kurulu profesyonel ruhsatlı bir çiftliktir. Çiftliğimizde yer alan profesyonel köpek eğitim uzmanlarımız ile sizlere garantili eğitim hizmetini sunuyoruz. Balıkesir köpek eğitim merkezi noktasında köpeklerinizi gelip teslim alıyor ve eğitim sonrası teslim ediyoruz. Balıkesir köpek eğitim merkezi hizmetimiz için bizi arayabilir daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Balıkesir köpek eğitim merkezi içeriğimiz

  • Temel İtaat Eğitimi
  • İleri İtaat Eğitimi
  • Alan koruma Eğitimi
  • Yakın Koruma Eğitimi
  • Özel İstek Eğitimleri

Temel itaat eğitimi içerisinde tuvalet eğitimi, sosyalizasyon, davranış bozukluğu gibi konular yer edinirken sizi günlük hayatınızda daha rahat ettirecek gezdirme ve dış ortamlarda komutlarınıza uyacak daha uyumlu bir hayata yol açar. İleri itaat eğitimi ise bu durumun tasmasız olarak gerçekleşmesidir. Diğer köpek eğitim hizmetlerimizde ise köpek karakteri ve ırkı oldukça önemlidir. Her köpek alan koruma ve bodyguard eğitiminde başarılı olur diye bir söz kesinlikle yanlış olacaktır.

Referanslarımız için referanslarımız sayfamızı göz atabilirsiniz. Çiftliğimize gelerek eğitim köpeklerimizi izleyebilir daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. İç mekan ev ortamında tuvalet eğimi vermek istiyorsanız ücretsiz danışma hattımızı arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Balıkesir köpek eğitim merkezi içeriğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bizi hemen 0536 651 81 81 veya 0224 248 64 65 numaralarımızı arayabilirsiniz.

Posted in Balıkesir satılık yavru köpek.