BURSA KÖPEK ÇİFTLİĞİ
16Mar, 2022
Temel itaat eğitimi
Temel itaat eğitimi

Bursa Köpek Çiftliği

Köpek çiftliğimiz bursa da merkezde Osmangazi ilçesinde hizmet vermektedir, Köpek çiftliğimizin ismi (BURKEM) açılımı bursa köpek eğitim merkezi  köpek çiftliğimizde verdiğimiz hizmetler can dostlarımız için,  yavru köpek üretimi, yavru köpek satışı, köpek oteli, köpek pansiyonu, petshop  köpek eğitimi, olarak sayabiliriz.

Bursa Yavru Köpek Üretimi

Merhaba arkadaşlar çiftliğimizde yavru köpek üretimi baştan sona kadar büyük bir titizlik ile yapılmaktadır. Köpeklerimizin eşleşmeleri  daha başlayan bu serüven ırkların saf kan olanların eşleşmesi  birbirinin daha üst düzey yavrular alabilmek için her eşleştirmenin birbirini tamamlayacak şekilde olmaktadır böylece her eşleşmede yavruların kalitesini bir üst noktaya taşımaktayız.

Daha yavrularımız dogmadan önce annelerin hamilik süreçlerinde yediklerine içtiklerine çok dikkat etmekteyiz yavruların daha doğumunda prematüre yavrular doğum olmaması için.

Bursa Yavru Köpek Satışı

Yavrularımızı daha anne altındayken 2 aylık olmadan önce parazit uygulamalarını ve ilk karma aşıları yapıldıktan sonra teslim etmekteyiz teslim ederken yavrularımızı sözleşmeli ve ırk garantili olarak teslim etmekteyiz çiftliğimiz tarım ve köy işlerinden ruhsatlı ve yasal bir çiftlik.

Bursa  Köpek Oteli, Pansiyonu

Çiftliğimizin otel ve pansiyon hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz öncelikle köpeğimizin aşı karnelerini ve yemekte olduğu mamalarını eğer kullanıyor ise yataklarını getirmek zorundadırlar

Kafeslerimiz  standartlardadır ve günde 2 kez oyun ve ihtiyaç molaları için açık bahçemizde gezdirilir

Bursa da Petshop

Çiftliğimizde ayrı zamanda yavru aldıktan sonra  veya her ihtiyaç duyduğunuzda can dostlarımızın tüm malzemeleri ihtiyaçları bulunmaktadır bu malzemeler tanınmış ve bizimde onayladığımız ürünler ve markalardır,

Aynı zamanda profosyonel eğitim ekipmanlar da bulundurmaktayız

Bursa Köpek Eğitimi

Çiftliğimizde can dostlarımıza eğitim hizmeti sunmaktayız  öncelikle köpeğimizin aşı karnelerini ve yemekte olduğu mamalarını eğer kullanıyor ise yataklarını getirmek zorundadırlar bu istekler bizim için değil değerli dostlarımızın sağlıkları ve refahları içindir,

Eğitim sistemimiz tamamen pozitif eğitim metotları ile ilerlemektedir ve konusunda uzman eğitmenlerimiz tarafından son teslim edilmeden önce sizler lede çalışarak teslim edilmektedir.

İLETİŞİM;

TEL;MUSTAFA AYDIN

0534 456 18 81

çiftlik tel;

0224 2486465

Facebook;   www.facebook.com/bursakopekegitimmerkezi

instagram;  www.instagram.com/bursa.kopek.egitim.merkezi/?hl=tr

youtube ;  https://www.youtube.com/channel/UCERyvjoXMeAfit5h7vc

kopek-oteli
Köpek Pansiyonu,Köpek oteli

 

BURSA KÖPEK ÇİFTLİĞİ
BURSA KÖPEK ÇİFTLİĞİ

Bir önceki yazımız olan Satılık İngiliz Bulldog Yavru Köpekler başlıklı makalemizde İngiliz bulldog egitimi, köpek ve satılık İngiliz bulldog hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0536 651 81 81 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?