çanakkale köpek eğitim merkezi

Çanakkale Köpek Eğitim Merkezi

Çanakkale köpek eğitim merkezi hizmetimiz Bursa’da yer alan profesyonel ruhsatlı köpek çiftliğimizce verilmektedir. Çanakkale iline ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Çanakkale köpek eğitim merkezi hizmetimiz içerisinde köpeğinizi teslim alıyoruz ve teslim ediyoruz.

21 yılın verdiği tecrübe ile BURKEM sizlere güvenin adresi oluyor. Garantili köpek eğitim hizmetimiz ile birlikte sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. 7 kişilik profesyonel ekibimiz ile üst düzey hizmetlerimizden faydalanın. Veteriner teknikerlerimiz, anlaşmaları veteriner kliniklerimiz ve profesyonel eğitmenlerimiz bulunmaktadır. Çiftliğimizi ziyaret edebilir ve eğitim çalışmalarımızı izleyebilirsiniz.

Çanakkale Köpek Eğitim Merkezi

Köpek eğitim merkezimizde profesyonel üst düzey eğitimlerin tamamı uygulanmaktadır. Eğitim başlıkları aşağıda göreceğiniz gibidir. Köpeğiniz ilk defa eğitim alıyorsa temel itaat eğitimi ile başlamak gerekir. İleri itaat eğitimini istiyorsanız mutlaka temel itaat eğitimi verilmesi gerekir. Bu yüzden her eğitimde temel itaat eğitimi şarttır. Tuvalet eğitimi bu eğitimlerden bağımsızdır. Ayrıca temel itaat eğitimi içerisinde tuvalet eğitimi de verilmektedir.

  • Temel İtaat
  • İleri İtaat
  • Alan Koruma
  • Yakın Koruma
  • Özel İstekleriniz

Çanakkale köpek eğitim merkezi ile Çanakkale’den müşteri referanslarımız için bizi arayabilirsiniz. Bugüne kadar Türkiye’nin tüm şehirlerine hizmet vermiş olup referans sayfamızdan başlıca müşterilerimize ulaşabilirsiniz. Tüm eğitimlerimiz garantilidir. Eğitim sonrası köpeğinizde değişiklik gösterebilir. Bu gayet normaldir. Eğitim süreci boyunca sizinle de yapılacak bazı çalışmalarda sizinde uzmanlaşmanız sağlanır.

Çanakkale Köpek Eğitim Merkezi Eğitim Süresi

Köpek eğitim süresi ortalama olarak 1 ay sürmektedir. Bu süre köpeğinizin karakterine göre uzayabilir veya kısalabilir. 1 ay süresi sadece tek etap için geçerlidir. Temel itaat ve ileri itaat eğitimi istenirse iki eğitim 1.5 ay veya 2 ay sürebilmektedir. Her etap ortalama olarak 1 ay sürmektedir.

Çanakkale Köpek Eğitim Merkezi Eğitim Fiyatları

Eğitim merkezimizdeki fiyatları istediğiniz eğitim için ücretsiz olarak arayabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Köpeğinizin ırkını ve yaşını belirttiğiniz taktirde hangi eğitimlerin uygun olduğu ve neler yapılması gerektiği konusunda sizleri bilgilendireceğiz. Bize 0536 651 81 81 ve 0224 248 64 65 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Posted in Balıkesir satılık yavru köpek.