BURSA KÖPEK ÇİFTLİĞİ
03Eki, 2021

Satılık Yavru Maltes Terrier

Satılık Yavru Maltes Terrier: Can dostlarınızın davranış bozuklukları ve hayatı boyunca iki tarafından mutlulugu için bursa köpek eğitim merkezi olarak yanınızdayız önemli olan iki tarafında mutlulugu ilkesiyle sizleri çiftligimize bekliyoruz.


Randevu Al

Satılık Maltes Terrier Yavrusu

20 seneye yakın bir süredir çifliğimizde Üretim, Eğitim ve Pansiyon hizmetlerimiz dünyanın bir çok ülkesinde olduğu gibi köpek eğitimini,spor etkinliği haline getirmektir.Tesisimizde, Türkiyenin en konforlu köpek otellerinden biri yer almaktadır. tüm tesis alarm sistemi ile  korunmaktadır.Kaliteli damızlık köpekler yetiştişrerek dünyada iyi yetiştiriciler arasında yer almak ,yeni köpek edinmek isteyen kişilere ve kuruluşlara kaliteli köpek edine bilmeleri için danışmanlık hizmeti vermektedir.Köpek eğitimi ile köpek pansiyonu-oteli hizmetinin, daha kaliteli ve nitelikli şekilde yapılabilmesi amacıyla butik bir işletme olarak kurulmuştur.Butik olarak tasarlanan ve hizmet veren eğitim merkezimizde, uluslararası eğitim method ve teorileri pozitif şekilde uygulanmaktadır.

Maltes Terrier

En iyi eğitimli yavru köpekler


Satın Al

Bursa Maltes Terrier Oteli

Pansiyonda kaldığı süre içerisinde eğitim tekrarları da yapılan köpekler, daha hızlı sonuçlara ulaşabiliyor.Tüm bunlardan faydalanmak üzere pansiyonumuza gelecek köpeğinizin ulaşımı için servislerimizden yararlanabilirsiniz.

BURKEM

Düşünürseniz bizi arayarak pansiyonumunu ziyaret ederek bir görüşte sizde karar vericeksiniz.İletişim için aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

satılık-Alman-Kurdu-yavruları-bursa-izmir-ankara-adana-erdek

Bursa Kopek Eğitim

  • Maltes Terrier Üretim
  • Maltes Terrier Eğitim
  • Maltes Terrier Oteli

Türkiye’nin En Iyi Maltes Terrier Eğitim Merkezi


Randevu Al


Facebook-f


Instagram

Bir önceki yazımız olan En iyi Satılık Yavru Alman kurdu başlıklı makalemizde gaziantep satılık yavru alman kurdu, satılık alman kurdu yavrusu ankara ve satılık alman kurdu yavrusu bursa hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0536 651 81 81 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?