Manisa köpek eğitimi

Manisa Köpek Eğitim Merkezi

Köpek eğitiminde 21. yıl! Türkiye’nin köpek eğitim uzmanı BURKEM hizmetlerini her geçen gün daha ileri götürüyor. Köpek eğitiminde garantili sonuçlar için bizi tercih edin. Bursa’dan tüm Türkiye’ye hizmet veren BURKEM profesyonel ruhsatlı bir köpek çiftliğidir. Manisa köpek eğitim merkezi hizmetimiz için bizi arayabilir ve daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Köpeğinizi teslim alıyor ve eğitimi sonrası teslim ediyoruz. Eğitim süresi boyunca istediğiniz eğitime katılabilir ve izleyebilirsiniz.

7 kişilik üst düzey ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Manisa köpek eğitim merkezi hizmetimizden hemen faydalanın yanılmayın. Köpek eğitimi köpek sevgisi ile başlar. Bizler 21. yılımızda köpeklerle olan dostluğumuzu pekiştirdik. Barınaklar, sokak köpeklerinin rehabilitasyonu konusunda tüm sosyal sorumluluklarımızı her zaman olduğu gibi yerine getirmeye devam ediyoruz. İşimiz sevgimiz ile buluşuyor.

Köpek çiftliğimizi mutlaka ziyaret etmenizi sevimli dostlarımızı yakından inceleme fırsatını sunuyoruz. Unutmayın iyi bir eğitim iyi bir köpek çiftliğinden geçer. Uzmanlık tecrübe gerektirir.

Manisa Köpek Eğitim Merkezi

Köpek eğitim merkezimizde tüm eğitim hizmetlerimiz sunuluyor. Öncelikle nasıl bir sonuç bekliyorsunuz? Bu konuda sizleri daha fazla yardımcı olabilmemiz için iletişim numaralarımızdan bize ulaşmalısınız. Bu konuda sizlere en iyi desteği sağlayacağız. Manisa köpek eğitim merkezi hizmetlerimiz içinde temel itaat, ileri itaat, alan koruma, yakın koruma, tuvalet eğitimi ve özel istek etapları bulunmaktadır.

Temel itaat eğitimi her eğitimin temelini oluşturmaktadır. Köpeğiniz ilk defa eğitim alacaksa bu temel itaat eğitimi ile başlar. Temel itaat eğitimi, günlük hayatınızda daha uyumlu bir dostluk yaşamanıza yardımcı olur. İleri itaat eğitimi temel itaat eğitiminin bir üst seviyesi olmaktadır. Alan koruma ve yakın koruma eğitimleri Alman Çoban Köpeği, Rottweiler, Doberman ve Boxer gibi ırklar için geçerli olan bir eğitim etabıdır. Fakat bilinmesi gerekir ki, bu ırklardaki tüm köpekler bu eğitimler konusunda üst düzey başarılı olamayabilir. Bu konu tamamen köpeğin karakteri ile alakalı bir durumdur. Bu açıdan köpeklerinizin yavruluk döneminden itibaren danışman bir merkez belirlemeli eğitimi konusunda sürekli olarak irtibat halinde olunmalıdır.

Manisa Köpek Eğitim Merkezi Eğitim Süresi

Köpeğiniz ilk defa eğitim alacaksa bu temel itaat eğitimi ile başlar. Temel itaat eğitimi içerisinde sosyalizasyon, tuvalet eğitimi ve davranış bozukluğu eğitimleri de dahildir. Temel itaat eğitimi 1 ay sürmektedir. İleri itaat eğitimi de istekler arasındaysa iki eğitim ortalama 1.5-2 ay sürmektedir. Alan koruma ve yakın koruma için köpeğin karakteri incelenmeli ve eğitim süresi bu duruma göre belirlenmelidir. Sadece tuvalet eğitimi isteniyorsa tuvalet eğitim süresi ortalama olarak 20 gün sürmektedir.

Manisa Köpek Eğitim Merkezi Fiyatları

Köpek eğitim ücretleri için bizi 0536 651 81 81 ve 0224 248 64 65 numaralarımızdan arayabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Köpeğinizin ırkı yaşı ve karakteri bu konularda yüksek öneme sahiptir. Bu konuda hangi eğitimlerin alınması gerektiği hususunda bilgi sahibi olacaksınız. Manisa köpek eğitim merkezi hizmetlerimiz bizi hemen arayın.

Posted in Balıkesir satılık yavru köpek.