sakarya köpek eğitim merkezi

Sakarya Köpek Eğitim Merkezi

sakarya köpek eğitim merkeziBURKEM 21. yıllık tecrübesi ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. Sakarya köpek eğitim merkezi hizmetimiz ile Sakarya şehrinde bilinen markalaşan bir isim oluyoruz. Çiftliğimiz Bursa’da konumlanmış olup profesyonel bir köpek çiftliğidir. Türkiye’nin tüm şehirlerine hizmet sunmayı misyonunda açıkça belirtir. Sakarya köpek eğitim merkezi bilgi için numaralarımızı arayabilir daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Sakarya’dan köpeğinizi eğitime alıyor ve eğitim sonrası teslim ediyoruz. Ayrıca pansiyon hizmetimiz de mevcuttur.

7 kişilik profesyonel ekibimizle biz buradayız. Google Haritalar‘dan konumumuzu görebilir ve harita uygulamaları ile yerimizi rahatlıkla bulabilirsiniz. Ekibimizde 2 profesyonel köpek eğitim uzmanı, 2 veteriner teknikeri, 2 köpek bakım uzmanı ve veteriner hekimden oluşmaktadır. İşimizi seviyor, sevgimizi işimize döküyoruz. Uzmanlık tecrübe gerektiren bir yetenektir. Köpek eğitimi ucuzluk değil uzmanlık tercihi gerektirir. Dostunuzu bize emanet edin, rahat edin.

Sakarya Köpek Eğitim Merkezi Etaplar

Köpek çiftliğimizde tüm etap eğitimler üst düzey eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Sakarya köpek eğitim merkezi etaplarımız şu şekildedir:

  • Tuvalet Eğitimi
  • Temel İtaat Eğitimi
  • İleri İtaat Eğitimi
  • Alan Koruma Eğitimi
  • Yakın Koruma Eğitimi
  • Özel İstekler

Tuvalet Eğitimi

Tuvalet eğitimi ile birlikte köpeğiniz tuvaletini iç mekanda pedin üzerine yaparken dış mekanda çim üzerine yapmayı öğrenmektedir.

Temel İtaat Eğitimi

Temel itaat eğitiminde otur, bekle, yat ve takip komutları öğretilmektedir. Bu komutları sevk kayışı ile birlikte yapmaktadır. Günlük hayatınızda uyumlu bir dostluk sağlayacak temel itaat eğitimi oldukça faydalı bir eğitimdir. Bu komutların yanında hayır komutu ile birlikte artık hayır komutu verildiği zaman yapmaması gerektiğini anlayacaktır. Temel itaat eğitim etabı içerisinde tuvalet eğitimi, sosyalizasyon ve davranış bozukluğu eğitimleri de verilmektedir.

Tüm etap eğitimlerin temelini temel itaat eğitimi oluşturur. Temel itaat eğitimi köpeğiniz için oldukça gerekli ve önemli bir eğitimdir.

İleri İtaat Eğitimi

Sakarya köpek eğitim merkezi etaplarından en çok tercih edilen etaplardan birisidir. İleri itaat eğitimi, temel itaat eğitiminin bir üst seviyesidir. Temel itaat eğitimindeki komutları bu etapta, sevk kayışı olmadan yapılmaktadır. Temel itaat eğitimini alan tüm köpekler ileri itaat eğitimini alabilmektedir.

Alan Koruma ve Yakın Koruma Eğitimleri

Alan koruma ve yakın koruma eğitimlerini maalesef her köpek alamıyor. Rottweiler, Doberman, Boxer ve Alman Çoban Köpeği gibi ırklar ancak bu etap eğitimi alabilirler. Fakat bilinmesi gerekir ki, bu eğitimlerde köpeğin karakteri oldukça önemlidir. Bu ırklardaki her köpek bu eğitimlerde üst düzey başarı elde edemeyebilir. Bu konuda köpek çiftliğimizi ziyaret edebilir ve bizden daha fazla bilgi alabilirsiniz. Alan koruma ve yakın koruma eğitimi için temel itaat eğitimi gereklidir.

Özel İstekler

Köpeğinizin yapmasını istediğiniz özel davranışları(show hareketleri olabilir) bu etap eğitiminde veriyoruz. Özel istekleriniz için temel itaat eğitimi verilmelidir. Sakarya köpek eğitim merkezi özel istekleriniz için köpeğinizin karakteri, ırkı ve yaşı hakkında bilgi sahibi olmamız gerekir. Bu konuda çiftliğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Eğitim Süresi

Ortalama her etap eğitim 1 ay sürmektedir.

Eğitim Ücretleri

Her etap eğitim ücreti aynıdır. Eğitim ücretlerimiz için 0536 651 81 81 ve 0224 248 64 65 numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Posted in Balıkesir satılık yavru köpek and tagged , .