satılık akita-inu fiyatları
15Nis, 2020
satılık akita-inu fiyatları
satılık akita-inu fiyatları
satılık akita-inu fiyatları
satılık akita-inu fiyatları
satılık akita-inu fiyatları
satılık akita-inu fiyatları
satılık akita-inu fiyatları
satılık akita-inu fiyatları

Çiftliğimizde bulunan akita ınu ırklı yavrularımız veteriner gözetiminde büyütülmektedir . Yetişkin akitalar ise eğitimli sağlık ve ırk garantilidir . İhtiyaç duydukları egzersiz karşılanabilirse apartman hayatına adapte olabilirler.

Bu ırk köpekler ailelerine karşı sevecen ve dikkatlidir .Yavruluk dönemlerinde eğitilmeli ve eğitimde ısrar edilmelidir.Akita İnu’lar oldukça iyi koruma köpekleridirler ve son derece güvenilir arkadaş olabilirler. .Kendi ailelerinden olmayan çocuklar karşı dikkatli ve çekingendirler kendi ailelerindeki çocuklara karşı ise töleranslıdırlar..

Bu köpekler aileleri ile vakit geçirmeyi severler,ses tonları farklıdır ancak fazla havlamazlar.Büyük avlarda kullanılan bu köpekler geçmişte dövüş köpeği olarak kullanılmışlardır,günümüzde Japon hükümeti dövüşleri yasaklamıştır artık kişisel koruma köpeği olarak karşımıza çıkarlar.

japon akita

BURSA KÖPEK EĞİTİM MERKEZİ 20 SENELİK TECRÜBESİYLE  DİĞER TÜM KÖPEK IRKLARI İÇİNDE HIZMETİNİZDEYİZ :

https://www.youtube.com/channel/UCipjtjTaWBHXwXPvHzeO-9Q

ÇİFTLİGİMİZDE EĞİTİM VE PANSİON HİZMETLERİMİZDEN  7/24 VETERİNER DESTEĞİYLE İLE YARARLANABİLİRSİNİZ  ..

TÜRKİYENİN HER YERİNE BİR GÜN İÇERİSINDE ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ OTOBÜS FİRMALARI İLE ADRES’E TESLİM EDİLİR ,BONUS KARTLARA TAKSİT İMKANI SUNULUR …

 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

TEL : ( MUSTAFA AYDIN ) 0536 651 81 81

BURKEM ÇİFTLİK : (0224) 248 64 65

FACEBOOK : https://www.facebook.com/bursakopekegitimmerkezi

akita inu

akita yavruları , akita fiyatları , akita eğitimi , satılık akita, akita bakımı , satılık akita yavrusu , akita özellikleri , akita ırkı , damızlık akita , satılık erkek akita yavrusu , satılık dişi akita yavrusu , satılık amerikan akita yavrusu , satılık akita-inu yavrusu

amerikan akita

bursa köpek eğitim merkezinden akita yavruları , bursa köpek eğitim merkezinden akita fiyatları , bursa köpek eğitim merkezinden akita eğitimi , bursa köpek eğitim merkezinden satılık akita, bursa köpek eğitim merkezinden akita bakımı , bursa köpek eğitim merkezinden satılık akita yavrusu , bursa köpek eğitim merkezinden akita özellikleri , bursa köpek eğitim merkezinden akita ırkı , bursa köpek eğitim merkezinden damızlık akita , bursa köpek eğitim

Bir önceki yazımız olan satılık akbaş çoban köpegi fiyatları başlıklı makalemizde akbaş bakımı, akbaş eğitimi ve akbaş fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0536 651 81 81 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?