satılık alman kurdu
02Oca, 2017

İlk olarak sürü lideri olarak karşılaşılan bu köpekler son derece zeki sağlam karakterlidirler. Savaş alanlarında mesaj taşıyabilirler. Kökenlerine ilişkin farklı teoriler vardır, Bir söylentiye göre dişi çoban köpeklerinin vahşi kurtlarla çiftleşmesinden ortaya çıktıklarını iddia eder ancak kanıtlanamamıştır.bir başka söylenti ise çeşitli çoban köpeklerinin çiftleşmesinden olan bu köpekleri zamanla geliştiklri yönündedir.Alman çoban köpekleri ilk kez 1882’de Hannover’de, kısa tüylü olan türünse 1889’da Berlin’de sergilendiği bilinmektedir.

Alman kurdu fiyatları etkileyen durumlarıda belirtelim ki aklınızda sorular kalmasn. Aşırı derecede korumacı davranmamaları için daha yavruyken sosyalleşmeye alışmalıdırlar.İnsanlara karşı saldırgan tavır gösteren Alman çoban köpeklerinin eğitim hatası vardır.Satılık Alman çoban köpeklerini iyi bir yetiştiriciden almak gerekir.Bu köpeklerin karakterlerinde korku olursa ısırma eğiliminde olurlar bu sebeple ceza sistemine dayalı bir eğitim bu köpekleri de işe yaramaz. çok iyi polis,asker,bekçi ve koruma köpeği olurlar. Rehber köpek de olabilirler. Kendisine verilen görevi daima iyi niyet ve çoşkuyla yerine getirir.Arama kurtarma köpeği olarak da oldukça yaygındır.

Alman çoban köpekleri,yabancılara karşı dikkatli,kolay eğitilebilen cesur köpekleridir.Çocuklara ve sahiplerine sevgi duyarlar.Diğer hayvanlara hoşgörülüdürler.”bir diğer adları “Alsatian”dır sadakatleri ve cesaratleri ile tanınmışlardır.Öğrenmeye heveslidirler oldukça zekilerdir.Kendilerinden emin olan bu köpekler düşmanca davranmazlar.Ev hayatına uygundurlar ve aileleri ile vakit geçirmekten hoşlanırlar.Uzun süre yalnız kalmayı sevmezler,bu ırk gelişmiş bekçi köpekleridir,çok iyi koruma köpeği olurlar.

Olağan üstü refleksleri vardır . kusursuz bekçi köpeğidir.

Detaylı bilgi ve sorularınız için 7/24 Whatsapp hesabımıza yazabilirsiniz.

satılık alman kurdu
satılık alman kurdu
satılık alman kurdu
satılık alman kurdu
satılık alman kurdu
satılık alman kurdu

Bir önceki yazımız olan Satılık akita yavruları, akita fiyatları başlıklı makalemizde akita fiyatları, akita-inu ve american akita hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0536 651 81 81 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?