satılık boxer fiyatları
16Nis, 2020

satılık boxer fiyatları

SAFKAN VE SAĞLIK GARANTİLİ YAVRULAR YURTİÇİNE HAVAALANI OLAN İLLERE THY KARGO İLE DİĞER İLLERE PET KARGO VEYA OTOBUS İLE GÖNDERİM SAĞLANMAKTADIR.DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

boxerBursa Köpek Eğitim ve Üretim Merkezi (BURKEM)  olarak tüm ırklarımız safkan olarak üretilip siz hayvan severlere teslim etmekteyiz.Çiftligimiz Tarım ve Köy İşlerinden ruhsatlı olup yasal bir çiftliktir.Gönül rahatlığı ile yavru sahibi olabileceğiniz ve yavrunuz ile alakalı her türlü desteği alabileceğiniz bir üreticiyiz.

Çiftligimizden anne altında günü gelen yarularımızı aşılamaları ve parazitleri uygulanmış şekilde sizlere  teslim etmekteyiz.Çevre illere ulaşımda yardımcı olmaktayız.. Siz de sevimi bir dosta sahibi olmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz..

  Bursa Köpek Eğitim ve Üretim Merkezi (BURKEM)

olarak tüm ırklarımız safkan olarak üretilip siz hayvan severlere teslim etmekteyiz.Çiftligimiz Tarım ve Köy İşlerinden ruhsatlı olup yasal bir çiftliktir.Gönül rahatlığı ile yavru sahibi olabileceğiniz ve yavrunuz ile alakalı her türlü desteği alabileceğiniz bir üreticiyiz.

boxer

YURTİÇİNE HAVAALANI OLAN İLLERE THY KARGO İLE DİĞER İLLERE PET KARGO VEYA OTOBUS İLE GÖNDERİM SAĞLANMAKTADIR.DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

iletişim

TEL;MUSTAFA AYDIN

0536 651 8181

çiftlik tel;

0224 2486465

Facebook;   www.facebook.com/bursakopekegitimmerkezi

instagram;  www.instagram.com/bursa.kopek.egitim.merkezi/?hl=tr

youtube ;  https://www.youtube.com/channel/UCERyvjoXMeAfit5h7vcGKlQ?view_as=subscriber

satılık boxer fiyatları, boxer, kopek, dog, bursa köpek çiftligi, satılık yavru köpekler, köpek egitimi, satılık köpek, köpek fiyatları, satılık boxer fiyatları, boxer, kopek, dog, bursa köpek çiftligi, satılık yavru köpekler, köpek egitimi, satılık köpek, köpek fiyatları

satılık boxer fiyatları
satılık boxer fiyatları
satılık boxer fiyatları
satılık boxer fiyatları
satılık boxer fiyatları
satılık boxer fiyatları

Bir önceki yazımız olan satılık border collie fiyatları başlıklı makalemizde border collie fiyatları, Border collie yavruları ve bursa köpek çiftligi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0536 651 81 81 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?