satilik cocker yavru 4

Satılık Cocker Yavruları

Satılık Cocker Yavruları

Satılık cocker yavruları için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilir ve daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Yavrularımız ırk ve sağlık garantili olarak tüm illere gönderimlerinı yapıyoruz. Aşağıdaki satılık cocker yavruları fotoğrafları Bursa Köpek Eğitim Merkezi ‘ne aittir. Fotoğraflarımız sürekli olarak değişmektedir.

Satılık cocker yavrularımız Amerikan Cockerdır. Yavrularımızı Türkiye’nin her noktasına hızlı gönderimini yapıyoruz.

  • Bursa’da 6000 metre kare üzerine konumlanmış profesyonel ruhsatlığı çiftliğimizi ziyaret edebilir yavrularımızı yakından görebilirsiniz.
  • Üst düzey hijyen profesyonel kadro ve güven çiftliğimizin başlıca prensipleri arasında yer alır.
  • Satış sonrası ve öncesinde tüm problemlerinizde ücretsiz telefon desteği sunuyoruz.
  • Başka ırklar için bizi hemen arayın.
  • Profesyonel köpek eğitim hizmetimiz için bizi arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilgi ve Fiyat için İletişim: 0536 651 81 81

satilik cocker yavru 4

satilik cocker yavru 5

satilik cocker yavru 6

satilik cocker yavru

satilik cocker yavru 3

Yavru köpek sahiplenmeden önce ırk hakkında bilgiye sahip olmalısınız. Bu açıdan bakıldığı zaman sosyal sorumluluğumuz gereği sizleri bilgilendirmemiz gerekir. Satılık cocker ırk özellikleri için yazımızı okumaya devam edin.

Cocker Irk Özellikleri

Satılık cocker evde bakılabilecek en kolay köpekler arasında yer alır. Cocker ev ortamına adaptasyon süreci oldukça hızlıdır. Ayrıca av kökenli bir ırk olduğu için at getir oyunlarını çok fazla sevmektedir. İngiliz cocker ile Amerikan Cocker karşılaştırıldığı zaman Amerikan Cocker daha kısa tüylere sahiptir. İklim ve av koşulları sonucu oluşan bu fark ile Cocker her iki ülke içinde ayrı ismi almıştır.

Cocker ırkı çok neşeli, oyuncu ve bir o kadarda sevimli bir ırktır. Çocuklarla oynamayı ve onlarla anlaşmayı oldukça çok severler. Dik başlılık ırk özellikleri arasında yer alır. Bu açıdan çok fazla taviz verilmemesi gerekir. Çocuklarla anlaştıkları kadar diğer evcil hayvanlarla da araları oldukça iyidir.

Satılık Cocker Apartmanda Dairesinde Yaşar mı?

Apartman dairesinde yaşayabilecek en iyi köpeklerden birisidir. Apartman dairesine hızlı adapte olurken bahçeli evlerde de bahçede rahatlıkla yaşayabilir.

Tuvalet Eğitimi

Tuvalet eğitimi başlığımızı her ırk altında vermeye çalışıyoruz. İç mekan eğitimi oldukça basittir. Bunun için köpeğinize bir alan belirleyin, bu bir oda olabilir. Odanın tüm yerlerini gazete kağıdı veya tuvalet pedi ile kaplayın. Köpeğiniz yemeğini yedikten sonra bu odaya bırakın. Bu odada tuvaletini yapana kadar çıkarmayın. Her gün bir gazete kağıdı eksiltin. Bundan sonra gazete kağıdı olmayan yerlere tuvaletini yapmadığını göreceksiniz. Bu şekilde gazete kağıdına alıştırıyoruz. Bundan sonra gazete kağıdı veya pedinin üzerine tuvaletini yapacaktır.

 

Posted in Satılık yavru köpekler and tagged , , , , .