satılık doberman yavruları
16Haz, 2020

Burkemden satılık doberman yavrusu

bursa köpek eğitim ve üretim merkezinden satılık doberman yavru fiyatlarımız için güncel fiyatlar hakkında iletişime geçebilirsiniz. doberman  fiyatları köpegin secere durumunu yani anne ve babaların kalitesine ve renklerine göre devamlı degişmektedir. elimizde olan o anlık yavrularımız için çiftligimizi arayıp fiyat alabilirsiniz.

DOBERMAN HAKKINDA

Doberman bence dünyadaki en asil ırklardan biridir doberman eğitime en yatkın ırklardan biridir çünkü  anatomisi mükemmel denilecek türde ve sportmenliktedir kas yapısı muhteşemdir ve atletiktir, sadece bence eksi puan verilecek durumu ise soguklara pek uygun deildir dış ortamda bakıyorsak kesinlikle bir kulubesi ve soguktan korunması gerekmektedir aşılama ve parazit uygulamaları kesinlikle çok iyi takip edilmesi gerekir anında zayıflama imkanı vardır, bu ırk çok ayrıca çok hızlı ve seri bir ırktır. devamlı egzersiz ihtiyacı vardır.

DOBERMAN EĞİTİMİ

Doberman köpek çiftliğimizde eğitime geldiği zaman bizi en çok sevindiren ırkların başında geliyor zeka kapasitesi ve algılama gücü çok yüksek oldugu için egitimi en güzel şekilde yapmaktadır ve bir çok hareketi vücut anatomisinin sportif oldugu oldugu için bütün hareketleri yapmakta zorlanmazlar. ayrıca badigart egitiminide çok başarılı şekilde yapmaktadır.

SATILIK DOBERMAN YAVRU

çiftliğimizde yapılan doberman üretimi elimizden geldiği kadarıyla en iyi damızlıklarımızın eşleşmeleriyle çıkan yavrulardan oluşmaktadır, bu dogan yavrularımızın günlerine göre parazit uygulamaları yapılmaktır  eğer günleri geldi ise de aşılamaları yapıldıktan sonra yeni evlerini sizlere teslim etmekteyiz.

Doberman fiyatları

Günümüzde Doberman fiyatları 2500 TL ile 3.500 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Peki bu değişkenlik neye göre belirleniyor diye soracak olursanız, Doberman fiyatları belirlenirken yukarıda bahsettiğimiz ırk özellikleri en başta gelmektedir.

iletişim

TEL;MUSTAFA AYDIN

0536 651 8181

çiftlik tel;

0224 2486465

Facebook;   www.facebook.com/bursakopekegitimmerkezi

instagram;  www.instagram.com/bursa.kopek.egitim.merkezi/?hl=tr

youtube ;  https://www.youtube.com/channel/UCERyvjoXMeAfit5h7vcGKlQ?view_as=subscriber

DOBERMAN

satılık doberman, doberman yavru, doberman fiyatları, doberman yavru fiyatları, safkan doberman, orjinal doberman, doberman eğitimi, king doberman, king doberman yavrular, satılık doberman, doberman yavru, doberman fiyatları, doberman yavru fiyatları, safkan doberman, orjinal doberman, doberman eğitimi, king doberman, king doberman yavrular, satılık doberman, doberman yavru, doberman fiyatları, doberman yavru fiyatları, safkan doberman, orjinal doberman, doberman eğitimi, king doberman, king doberman yavrular,

satılık doberman yavruları
satılık doberman yavruları
satılık doberman yavruları
satılık doberman yavruları
satılık doberman yavruları
satılık doberman yavruları

Bir önceki yazımız olan SatılıK BordeR ColliE YavrularI başlıklı makalemizde border collie, border collie çiftligi ve border collie fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0536 651 81 81 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?