SATILIK GOLDEN RETRİEVER FİYATLARI
23Kas, 2021

Satılık Golden Retriever Yavruları

Satılık Golden Retriever : Merhaba arkadaşlar Golden Retriever sahibi olmak için iletişim bilgilerimizden  bizlere ulaşabilirsiniz çiftligimiz uzun yıllardır aynı yerde hizmet vermektedir.


Randevu Al

GOLDEN FİYATLARI

Golden retriever Köpekler

Neden Golden retriever ?

Golden retriever bugün tüm dünyada kabul gören ve sevilen ırkların başında gelmektedir bunun en büyük sebeblerinide şöyle kısaca açıklamamız gerekirse herşeyden önce ve en başında çok sevecen olması yatmaktadır yumşak huylu ve sevecen bir ırk olması çocuklarla arasının çok iyi olması ve zekası diyebiliriz, bu görselligi ve karakteri yüzünden tüm dünyada en çok sevilen ırk olarak geçmektedir golden retriever.

Toy Poodle tüy döker mi?

Tüy dökmeyen bir yapıya sahiptir.

Toy Poodle ömrü ne kadar?

15 yıl


Bize Ulaşın

SATILIK GOLDEN
SATILIK GOLDEN RETRİEVER FİYATLARI
GOLDEN FİYATLARI
GOLDEN RETRİEVER YAVRUSU

Önceki
Sonraki

Türkiye’nin En İyi Köpek Eğitim Merkezi

Burkem köpek çiftligi olarak Tarım ve köy işleri bakanlıgınca onaylı ve yasal bir çiftliktir tüm can dostlarımız 7/24 veterinerlerimiz tarfından takip edilmektedir günü gelen tüm uygulamaları ve aşılamaları yapılarak teslim edilmektedir yavru teslimlerimizde yarım saatlik yavru bakımı beslenmesi eğitimi hakkında seminerlerini uzman kadromuz ile vermekteyiz poodle yavrularımız 7 gün viral hastalıklara karşı ömür boyu ırk garantili olarak teslim edilmektedir.

SATILIK GOLDEN RETRİEVER FİYATLARI
SATILIK GOLDEN

Golden retriever Bakımı

Golden Retriever mükemmel bir apartman köpegi diye tabir ettigimiz ırkların başında gelmektedir bu ırkın tüylerinin herzaman taranması gerekmektedir bu tarama sadece tüyleri için deil taranma aynı zamanda kişisel baglarında kuvvetlenmesine yaramaktadır ve bu taranma olayı sizin ile minik dostunuzun baglarını arttıracaktır. Egzersiz ihtiyaçlarının her ırkta oldugu gibi giderilmesi gerekmektedir ufak bir ırk oldugu için genellikle insanlar sadaece egzersiz ihtiyaçlarını evde gidermesini beklemektedirler ama kesinlikle onlarında sosyal hayatta karışması ve gezdirilmeleri gerekmektedir.

Golden retriever Eğitimi

Golden ırkı çok zeki bir ırk oldugu için eğitimdede en kolay eğitilen ırklardandır ve fiziksel olarakta her hareketi iyi yapmaktadırlar. Eğitimde sadece koruma eğitimlerinde  başarısızdırlar karakter olarak korumaya uygun deildirler halk arasında hırsıza terlik getirir denir ama diger bütün eğitimlerde çok başarılıdır koku alma duyusunun çok yüksek olmasıyla hatta günümüzdede arama bulma konusunda çok başarılıdır.

GOLDEN FİYATLARI
GOLDEN RETRİEVER YAVRUSU

Golden retriever Tuvalet Eğitimi

Tuvalet eğitimi için bizim en çok tavsiye ettigimiz ve en kısa çözüm aldıgımız model ise çit eğitim modelidir çit eğitim modeli yani alan kısıtlayarak yapılan eğitim modelidir. Çit eğitiminde yavrumuzun kendi iç güdüsel duygularını kullanmaktayız aynı zamanda yardımcı ürünler kullanarak bunu kolaylaştırmakayız, çit eğitiminde sadece tuvalet eğitimi olarakta düşünmeyin aynı zamanda yalnız kalma ( ses çıkarmama) ve yemek alışkanlıgının düzenlenmesinde kullanılmaktadır.

Köpeğinizi Bulun

Köpeğiniz dünya üzerinde sizi kendinizden bile daha çok sevecek tek kişidir.


0536 651 81 81

Bir önceki yazımız olan Satılık Maltese Terrier Yavruları başlıklı makalemizde maltes terrier eğitimi, orjinal maltes terrier ve safkan maltese terrier hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0536 651 81 81 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?