satılık golden yavruları
22May, 2021

Satılık Golden Yavruları

Merhaba arkadaşlar bursa köpek çiftligi olarak siz hayvan severlere 22 yıldır hizmet vermekteyiz çiftligimiz tarım ve köy işleri bakanlınca ruhsatlı ve denetlenen çiftliklerden biridir çiftligimizde yavrularımızı anne ve babalarını görerek sözleşmeli  alabilirsiniz.

Golden Retriever Yavruları

Golden retriever yavrularımızda diger yavru köpeklerimzde oldugu gibi anne ve babayı görerek anne altında secebilme imkanlarınız mevcuttur, Yavrularımızın günü gelen aşılama ve parazit uygulamaları yapılarak sağlıklı bir şekilde teslim edilmektedir ve bunların hepsi sözleşme yapılarak uygulanmaktadır.

Sözleşmeli Yavru Köpek Satışı

Artık günümüz şartlarında herseyde oldugu gibi yavru köpek almakta çogunlukla internet üzerinden olmaktadır ve araştırmaları yapılmaktadır söleşme sizi garantiye alan ve aldıgınız yavrunun ileride yaşayabileceginiz proplemlerin önüne geçmek için yapılmaktadır buyüzden alacagınız ve sizinle birlikte uzun seneler gecirecek bir yavru alırken alacagınız yerin muhakkak ruhsatlarını isteyiniz.

Tarım ve Köy İşleri Bakanlıgına Bağlı Köpek Çiftliği

Arkadaşlar vergi levhası veye süs hayvanları satış yapabilir belgesinin hiç bir geçerliligi yoktur bu belgeler sadece işin başında olan yerlerin alması gereken evrakların bir kısmıdır asılı ise tarım ve köy işlerinin verdigi ruhsattır bu belgeye sahip olmayan firmalar yasal firmalar deildir kesinlikle ve denetlenmezler.

iletişim;

TEL;MUSTAFA AYDIN

0536 651 8181

çiftlik tel;

0224 2486465

Facebook;   www.facebook.com/bursakopekegitimmerkezi

instagram;  www.instagram.com/bursa.kopek.egitim.merkezi/?hl=tr

youtube ;  https://www.youtube.com/channel/UCERyvjoXMeAfit5h7vcGKlQ?view_as=subscriber

satılık golden yavruları
satılık golden yavruları
satılık golden yavruları
satılık golden yavruları
satılık golden yavruları
satılık golden yavruları
satılık golden yavruları
satılık golden yavruları

 

 

 

Satılık Golden Yavruları, golden retriever, golden fiyatları, satılık goden fiyatları, golden retriever özellikleri, golden, yavru köpek fiyatları,Satılık Golden Yavruları, golden retriever, golden fiyatları, satılık goden fiyatları, golden retriever özellikleri, golden, yavru köpek fiyatları,

Bir önceki yazımız olan Süs köpekleri ve süs köpeği fiyatları başlıklı makalemizde süs köpegi, süs köpeği fiyat ve süs köpeği fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0536 651 81 81 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?