satılık kafkas çoban köpegi, kafkas çoban fiyatları

Satılık Kafkas Çoban Yavruları v kafkas çoban Fiyatları

Satılık Kafkas Çoban Yavruları, kafkas çoban köpegi fiyatları

 

satılık kafkas çoban köpegi kafkas çoban fiyatları

satılık kafkas çoban köpegi .kafkas çoban fiyatları

kafkas çobanları bursa köpek egitim merkezinde çiftligimizde üretmekteyiz yavrularımızın anne ve babaları secereli köpeklerimizdendir.kafkas çoban yavrularımızı ve anne babalarını çiftligimizde görebilirsiniz türkiyenin en iyi ve safkan ırk oldukalrını garanti edebiliriz. sizde bu safkan kafkas çoban yavrularına sahip olmak isterseniz ileişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

kafkas çoban fiyatları nıda alabilirsiniz. bursa köpek eğitim merkezi olarak sadece bursa içine deil tüm illerimize satışımız mevcuttur çiftligimiz tarım ve köy işleri bakanlıgına baglı yasal çiftliktir. bugün internette dolaşan bilgi kirliligine göre düşünmeyin her hangi bir ırk köpek olsada sadece kafkas çoban deil her konuda çiftligimizden destek alabilirsiniz.
musatafa aydın
youtube kanalımız :https://www.youtube.com/channel/UCERyvjoXMeAfit5h7vcGKlQ?view_as=subscriber
facebook sayfamız :https://www.facebook.com/bursakopekegitimmerkezi/?ref=bookmarks
instagram sayfamız:https://www.instagram.com/kopek.ciftligi.burkem/
cep tel :0536 651 8181
çiftlik tel :0224 248 6465

Satılık Kafkas Çoban Yavruları, kafkas çoban Fiyatlarıkafkas çoban yavruları , satılık kafkas çoban köpegi, kafkas çoban fiyatları, safkan kafkas çoban, satılık kafkas çoban fiyatları, satılık kafkas çoban köpegi, kafkas çoban fiyatları, safkan kafkas çoban, satılık kafkas çoban fiyatları,satılık kafkas çoban köpegi, kafkas çoban fiyatları, safkan kafkas çoban, satılık kafkas çoban fiyatları,satılık kafkas çoban köpegi, kafkas çoban fiyatları, safkan kafkas çoban, satılık kafkas çoban fiyatları,

Posted in Satılık yavru köpekler and tagged , , , .