Satılık Kafkas Çoban Yavruları
08Ara, 2019

Ömür Boyu Irk Garantili Satışlarımız Çiftligimizde Anne Altında Yavru Seçme İmkanı Siz Hayvan Severlere Sunulmaktadır…
Yavrularımız gününe GÖre aşılamaları VE paraZİT tedavileRİ UYGUlanmaktadır… şehiR dışı ULAşımlarımız sorunsuz BİR ŞEkilde saglanmakTADIR…
Bİze ulaŞMak iÇin
FACebook adresiMİZden REferansLARImızı ve FALİYETlerimizi görebilirSİNİZ _çiftliĞİMİzde eğitİM ve PANsiyon Hizmetleri VERmekteYİZ
https://www.youtube.com/watch?v=lPAQOTAVMwE
Kafkas Çoban Köpeği, kökeni Kafkas bölgesi ve Rusya olan, koruma ve bekçi köpeği ırkıdır. Dayanıklılığı ve üstün cesareti ile, dünyanın en iyi koruma köpeklerinden biridir. Dayanıklılık konusunda, Tibet Mastifi ve Kangal ile kıyaslanan bir ırktır.
Kafkas Çoban Köpeği genel olarak güçlü bir görünüme sahip, sağlam duruşlu bir köpek ırkıdır. Erkekler dişilerden belirgin fiziksel özellikler ile ayrılır. Erkeklerde, daha büyük kafa yapısı, daha iri gövde ve göğüs kısmında yele benzeri daha uzun tüyler vardır. Gözleri büyük, oval, koyu kahverengi veya kızıl renklidir. Kulakları, uçları kıvrık şekilde hafifçe yukarı dönüktür. Kırsal kesimlerde, yabani hayvanlarla mücadele sırasında köpeklerin kulakları zarar görmesin diye, kesilir. Geniş ağzı ve güçlü çeneleri vardır. Kuyruğu kıvrık ve genellikle yukarıda taşınır. Serbest olduğunda ise dizlerine kadar uzanır. Çift kat tüy yapısına sahiptir. Sağlam bir alt tabaka astar ve kalın, düz, sert ve uzun üst tabakadan oluşur. Kuyruk ve göğüs bölgesindeki tüyler daha uzundur. Genellikle gri ve siyah olmak üzere her renkte Kafkas Çoban Köpeği olabilir.

TEL;MUSTAFA AYDIN
0536 651 8181

ÇİFTLİK TEL;
0224 248 64 65

Facebook;
www.facebook.com/bursakopekegitimmerkezi

Satılık Kafkas Çoban Yavruları
Kafkas çoban fiyatları
Satılık Kafkas Çoban Yavruları
Kafkas çoban

Bir önceki yazımız olan Satılık akita yavruları, akita fiyatları başlıklı makalemizde akita fiyatları, akita-inu ve american akita hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0536 651 81 81 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?