kafkas çoban yavrusu ve kafkas çoban fiyatları
15Oca, 2021

satılık kafkas çoban yavru köpek fiyatları

Öncelikle şunu söyleyebilirim arkadaşlar satılık kafkas çoban yavru fiyatları değişkenlik gösterebilir. Köpek fiyatları belirleyen en büyük özellik ise anne ve baba kanlarıdır. Buda aldığınız yavrunun ileri ki zamanlarda nasıl bir köpek olacağını aşağı yukarı size göstermektedir. Satılık köpek fiyatlarının belirlenmesinde en önemli etkenler bu yazdıklarımızdır.

İri Bir Kafkas Çoban Nasıl Sahip Olunur

Kafkas çoban beslemek isteyen kişilerin, bursa köpek eğitim merkezimizde edindigimiz tecrübelere dayanarak şunları söyleyebiliriz ki kafkas çoban dev bir ırktır ve bu köpeğe sahip olan kişilerin beklentisi ise dev bir köpeği olması isteğidir. Hayalleri herkesin bu yöndedir bu hayallerin gerçekleşmesinde ki en büyük faktör ise kan hattının iyi bir kan hattına sahip olmasıdır. Bu faktör köpeğimizin ileri ki dönemlerde bize geleceğini %75 oranında göstermektedir. Diğer %25 faktör ise bakım koşulları yani beslenme ve spor olarak söyleyebiliriz.

Kafkas Çoban Köpekleri Eğitimi

Kafkas çoban köpeği eğitime yatkınmıdır yada eğitimleri ne kadar zordur ?Bursa köpek eğitim merkezinde karşılaştığımız en çok bize danışılan sorulardan biridir evet arkadaşlar kafkas çoban köpeğinin eğitimi zordur. Zor olamasının en büyük sebeplerinden biri ise vücut anatomisidir. Dev ırklardan olduğu için hareketleri daha yavaştır ve köpeğimizi zorlamaktadır. Kesinlikle tavsiyemiz erken yaşlarda eğitime başlatmanız ve profosyonel destek almanız yolundadır

Kafkas Çoban Köpeği Hakkında

Kafkas çoban köpeği hakkında şunları da not almanız gerekir. Doguştan bir çoban köpeğidir bu yüzden iyi bir avcıdır aynı zamanda. Bunun yanı sıra bu yüzden diğer köpeklerle pek anlaşamaz bu koruma iç güdülerinin yüksek olmasından da kaynaklanır. Tek sahip belirlemeyi severler ve diğer köpeklerden bence bu ırkı ayıran en büyük özelliklerden biri ise şımarmaları çok zordur ve ağır başlı diyeceğimiz ırkların başında gelmektedir

Bursa köpek Eğitim Merkezinde üretimi
Kafkas çoban köpeği çiftliğimizde üretimi olan ırklardan biridir çiftliğimizin en büyük değerlerindendir damızlıklarımız safkan ve kan hatları da çok çok iyidir. Eşleşme sekronizasyonu düzenli olarak sağlamaktayız. Eşleşmeleri her gün daha iyi kanlarla da geliştirmekteyiz.

İletişim;

TEL;MUSTAFA AYDIN

0536 651 8181

çiftlik tel;

0224 2486465

Facebook; www.facebook.com/bursakopekegitimmerkezi

instagram; www.instagram.com/bursa.kopek.egitim.merkezi/?hl=tr

youtube ; https://www.youtube.com/channel/UCERyvjoXMeAfit5h7vcGKlQ?view_as=subscribe

Bir önceki yazımız olan satılık rough collie yavru fiyatları? başlıklı makalemizde collie, collie yavruları ve köpek çiftligi hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment

  • İlhan DURAK 6 Mayıs 2021 @ 22:55

    Yavru Kafkas çoban köpeği fiyatı nekadar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0536 651 81 81 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?