satılık yavru köpek

Satılık köpek ilanları

satılık husky (sibiray kurdu) yavruları

satılık husky yavrusu

satılık husky yavrusu

maviş gözlü süper satılık sibirya kurdu yavrularımız Bursa köpek eğitim merkezinden

 

satılık rottweiler yavruları

 

 

satılık rottweiler yavru

satılık rottweiler yavru

merhaba arkadaşlar rottweiler litaratörlerde bir çoban köpegi olarak geçsede rottweillerleri biz hiç bir zaman çoban köpegi olarak görev yaparken görmedik genellikle en iyi koruma yapan ırklardan biri olarak görüyoruz ve hakikatende hakkını veriyorlar koruma işinin rottweiller ler. çiftligimizden  rottweiller satın almak için bize ulaşabilirsiniz

satılık labrador yavru fiyatları

satılık labrador yavru fiyatları

satılık labrador yavru fiyatları

satılık labrador fiyatları  1200 tl ile 2000 tl arasında değişkenlik gösterir buda renk farklılıkları ve kalite farkı olarak değişmektedir . Bursa köpek eğitim merkezindeki tüm labrador damızlıkları safkan ve orijinal olarak üretilmektedir. yavrularımızın güncel fiyat ve resimleri için bize (bursa köpek eğitim merkezi) ulaşabilirsiniz

satılık french bulldog yavru fiyatları

 

satılık french bulldog yavru fiyatlar

satılık french bulldog yavru fiyatlar

merbaba arkadaşlar frenc bulldog fiyatları 2000 tl ile 6000 tl arasında değişmektedir bu fiyat en çok renklerle alakalıdır aykrı olan renkler daha yüksek fiyatlardadır bu dünya güzeli fransız bulldog yavrulardan birine sizden sahip olmak isteseniz çifligimize bekleriz bursa köpek eğitim merkezi (burkem)

satılık maltese terrier yavru fiyatları

satılık maltese terrier yavru fiyatları

satılık maltese terrier yavru fiyatları

maltese terrier fiyatları 2500 tl ile 3500 tl arasında değişmektedir maltese terrier orijinal olanları tüy dökmez ve koku yapmayanıdır ve minyatür boyludur fakat günümüzde tüm beyaz terrierlere maltese denilmektedir. Sizde orijinal maltese terrier sahibi olmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

satılık golden retriever yavru fiyatları

satılık golden yavru fiyatları

satılık golden yavru fiyatları

merhaba arkadaşlar herşeyden önce tüm dünyanın ilk favori olarak gösterdigi bir ırktır her şarta ve her hayata uyum sağlaya bilir  golden fiyatları takriben 1200 tl ile 2500 tl arasında farketmektedir gücel yavrularımız için irtibata geçebilirsiniz

Satılık alman Çoban köpeği ( Alman Kurdu ) fiyatları

 

satılık alman kurdu fiyatları

satılık alman kurdu fiyatları

satılık alman çoban köpeği fiyatları belkide en deişkenlik gösteren ırkların başında gelmektedir bu ırk için takribi bir fiyat yazmak dahi imkansızdır. bu ırk için elimizde olan güncel yavrular için arayarak bilgi alabilirsiniz. Bursa köpek eğitim merkezi olarak ırkının en iyisini en uygun fiyata alacagınıza emin olabilirsiniz.

satılık doberman yavru fiyatları

satılık doberman yavru fiyatları

satılık doberman yavru fiyatları

satılık doberman yavru fiyatları neye göre değişkenlik gösterir dersek renk ve ırk saflığı ve dişi erkek olarak faktörleridir  1500 tl ile 4500 tl arasıdır. şuanki güncel dobermen yavrularımız için bursa köpek eğitim merkezimize ulaşabilirsiniz.

satılık border collie yavru fiyatları

satılık border collie yavru fiyatları

satılık border collie yavru fiyatları

satılık border collie yavru fiyatları takribi olarak 3500tl ile 9000tl arasında değişmektedir bu fiyat değişkenliği renk sıkalasından fark eder bir birinden güzel satılık border collie yavruları için bize ulaşabilirsiniz.

Satılık Chow Chow ( Çin Aslanı ) İlanları

satılık chow chow yavrusu

satılık chow chow yavru köpek fiyatları 2500 ile 4500 tl arasında değişmektedir. Bu değişkenligin sebepbleri ise chow chow yavrularının renklerine göre ilk öncelik olarak daha sonra ise ırk kalitesi olarak değişmektedir şu anki satılık chow chow yavru fiyatlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bursa köpek eğitim merkezi .

satılık rottweiller yavru fiyatları

satılık rottweiller yavru fiyatları

satılık rottweiller yavru köpek fiyatları

Bursa köpek eğitim merkezi olarak rottweliler hakkında tek söyleyebileceğimiz mükemmel bir aile ve koruma köpeğidir. Rottweiller ırkını ucuz rottweiller almanızı hiç bir zaman tavsiye etmeyiz hayal kırıklıkları yaşamanızı istemediğimiz için güncel satılık rottweiller yavru fiyatlarını almak için bize ulaşabilirsiniz.

Satılık kafkas çoban köpeği yavru fiyatları

kafkas çoban fiyatları

kafkas çoban fiyatları

Çiftligimizde bursa köpek eğitim merkezinden satılık kafkas çoban yavruları kafkas çoban köpek lerinin  fiyatları ise 3000 tl  ve 4500 tl arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar  kafkas çoban köpeklerinin safkan ve ırk kalitelerine göre değişir. Şuanki yavru kafkas çobanlarımızın fiyatları için bizim ile iletişime geçebilirsiniz

Posted in Satılık yavru köpekler.

2 Comments

  1. rus bolonka terrier dişi yavru ya ihtiyacım vardır. Bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum. Ya da bu konuda yardımınızı istiyorum.
    İyi çalışmalar kolay gelsin.

Comments are closed.