Satılık-Beagle-Yavruları

Satılık Köpek Yavrusu

Satılık Köpek Yavrusu

Satılık Akbaş Yavrusu
Satılık Akita Yavrusu
Satılık Alabay Yavrusu
Satılık Alman çoban Yavrusu
Satılık American bulldog Yavrusu
Satılık Basset Yavrusu
Satılık Beagle Yavrusu
Satılık Bernessa Yavrusu
Satılık Border koli Yavrusu
Satılık Bullterrier Yavrusu
Satılık Cane corse Yavrusu
Satılık Cavalier Yavrusu
Satılık Chihuahua Yavrusu
Satılık Chow chow Yavrusu
Satılık Cocker Yavrusu
Satılık Çin creste Yavrusu
Satılık Danua Yavrusu
Satılık Doberman Yavrusu
Satılık French bulldog Yavrusu
Satılık Golden Yavrusu
Satılık Husky Yavrusu
Satılık İngiliz bulldog Yavrusu
Satılık Jack russel Yavrusu
Satılık Kafkas Yavrusu
Satılık Kangal Yavrusu
Satılık Labrador Yavrusu
Satılık Malamut Yavrusu
Satılık Malinos Yavrusu
Satılık Maltese Yavrusu
Satılık Papaganlar Yavrusu
Satılık Pekines Yavrusu
Satılık Pincher Yavrusu
Satılık Pinchers Yavrusu
Satılık Pomeryan Yavrusu
Satılık Pomeryanlı Yavrusu
Satılık Poodle Yavrusu
Satılık Pressa canario Yavrusu
Satılık Pug Yavrusu
Satılık Rottweiler Yavrusu
Satılık Samoyed Yavrusu
Satılık Senbernart Yavrusu
Satılık Shar-pei Yavrusu
Satılık Shıh-tzu Yavrusu
Satılık Spitz Yavrusu
Satılık Terrier Yavrusu
Satılık Tibet mastifi Yavrusu
Satılık Yorkshire Yavrusu
Satılık Köpek Yavrusu

BURSA

KÖPEK ÜRETİM , EĞİTİM ve PANSİYON MERKEZİ

20 seneye yakın bir süredir çifliğimizde Üretim, Eğitim ve Pansiyon hizmetlerimiz dünyanın bir çok ülkesinde olduğu gibi köpek eğitimini,spor etkinliği haline getirmektir.

Tesisimizde, Türkiyenin en konforlu köpek otellerinden biri yer almaktadır. tüm tesis alarm sistemi ile korunmaktadır.Kaliteli damızlık köpekler yetiştişrerek dünyada iyi yetiştiriciler arasında yer almak ,yeni köpek edinmek isteyen kişilere ve kuruluşlara kaliteli köpek edine bilmeleri için danışmanlık hizmeti vermektedir.

Köpek eğitimi ile köpek pansiyonu-oteli hizmetinin, daha kaliteli ve nitelikli şekilde yapılabilmesi amacıyla butik bir işletme olarak kurulmuştur. Butik olarak tasarlanan ve hizmet veren eğitim merkezimizde, uluslararası eğitim method ve teorileri pozitif şekilde uygulanmaktadır.

Merkezimizde eğitimini tamamlayan köpekler ve sahipleri, zaman zaman bizlerle bir araya gelerek, eğitimlerini tekrarlamaktadırlar.Hepimiz köpeklerimizi köpek değil de bir insan, en yakın arkadaşımız, evin bir bireyi gibi düşünüp seviyoruz. Onlarda bizi aynı şekilde hatta daha da ilerisi bizden başka kimseleri yokmuş gibi seviyorlar. Onları hayatımıza dâhil ettiğimiz andan itibaren onlara karşı sorumluyuz.

BURSA KÖPEK EĞİTİM MERKEZİ

KÖPEK ÜRETİM – KÖPEK EĞİTİM – KÖPEK PANSİYON – KÖPEK ÇİFTLİĞİ

Köpek pansiyonumuz, misafirlerimizin ihtiyacı olan her şey düşünülerek hazırlandı.Sürekli dezenfekte edilerek temizliği sağlanan sağlıklı ve güvenli odaların yeterince güneş almasına ve köpeğin ihtiyaç duyduğunda gölgede kalabileceği alanlar oluşturulmasına dikkat edildi.

Geniş havalandırmaya ek olarak, gün içinde çok geniş alanlarda oyun oynama ve havalandırma imkanı sağlayan dış mekan bulunuyor.Ayrıca havalandırma sonrası hoş bir sürpriz olarak ödül mamaları köpeğinizi bekliyor.Köpeklerin odalarının hemen yanında veteriner odası bulunuyor. Sürekli veteriner kontrolü altında bulunan köpeğinizin yıkanması ve bakımı (tırnak kesimi, göz ve kulak temizliği, diş bakımı, kuaför) köpeklerle yaşamayı iş olarak görmek yerine bunu yaşam felsefesi edinmiş sevgi dolu personelimiz tarafından yapılıyor.

Pansiyonda kaldığı süre içerisinde eğitim tekrarları da yapılan köpekler, daha hızlı sonuçlara ulaşabiliyor.Tüm bunlardan faydalanmak üzere pansiyonumuza gelecek köpeğinizin ulaşımı için servislerimizden yararlanabilirsiniz.Düşünürseniz bizi arayarak pansiyonumunu ziyaret ederek bir görüşte sizde karar vericeksiniz.İletişim için aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz.

 

MUSTAFA AYDIN  –  0536 651 8181

ÇİFTLİK İLETİŞİM  : (0224) 248 64 65

IMG-20131205-WA0007 satilik-Shih-Tzu-yavrusu-burkem-istanbul-izmir-antalya-sakarya-çanakkale Satılık-Alman-Çoban-Yavruları-2010-dunya-championu-ober-van-bad-turkey-boll-frey-von Satılık-Alman-Çoban-Yavruları-burkem-satılık-yavru-kopekler Satılık-Alman-Çoban-Yavruları-burkem-satılık-yavru-kopekler-2015 Satılık-Beagle-Yavruları-BURSA-istanbul-izmir-sakarya-türkiye-en-iyileri-2015 Satılık-Beagle-Yavruları-BURSA-istanbul-izmir-sakarya-türkiye-en-iyileri-2014 Satılık-Beagle-Yavruları-BURSA-istanbul-izmir-sakarya-türkiye-en-iyileri-2013 Satılık-Alman-Çoban-Yavruları-istanbul-ankara-bursa-izmir-antalya-trabzon-sakarya Satılık-Beagle-Yavruları-BURSA-istanbul-izmir-sakarya-türkiye-en-iyileri-2016 Satılık-Beagle-Yavruları-BURSA-istanbul-izmir-sakarya-türkiye-en-iyileri-2017

 

 

 

 

Posted in Satılık yavru köpekler and tagged , , , .