satılık maltes terrier
04Şub, 2021

Satılık Maltese Terrier Yavru Yöpek Fiyatları

Maltese terrier yavrusu ve maltese  fiyatları hakkında detaylı bilgilere bizleri arayarak ulaşabilirsiniz. ve yavrularımızın güncel foto ve videolarını isteyebilirsiniz.

BURSA KÖPEK  EĞİTİMMERKEZİ

ÜRETİM-EĞİTİM-PANSİYON ÇİFTLİĞİ
Merhaba;
Bursa Köpek Eğitim Merkezi ailesi olarak 20 yıllık üretim tecrübemizle siz hayvan severlere en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız..
Çiftligimizdeki bütün yavrularımızın gününe göre aşılamaları ve parazitleri yapılıp sizlere o şekilde teslim edilmektedir…Sadece yavrularımız değil, damızlıklarımız da tüm sağlık taramalarından geçmektedir…
Bursa Köpek Eğitim Merkezinde sadece yavru satışı değil; konaklama , eğitim, petshop ve veterinerlik hizmetleride verilmektedir..
Ailecek gelip ziyaret edebileceğiniz çiftliğimzde her ırktan yavru görme imkanı bulabilirsiniz..
Gelin farkı kediniz görün..

maltese terrier hakkında

Maltese Terrier cinsi, bilinen en popüler süs köpekleri arasında bulunmaktadır. Bembeyaz tüyleri ve minicik görünüşü ile adeta oyuncakları andıran Maltese Terrier, görenleri kendisine hayran bırakması ile bilinmektedir. Malta köpeği olarak da anılan Maltese Terrier, tüm dünya üzerinde bir hayli popüler olmaktadır. Bilinen en eski köpek ırklarından olan Maltese Terrier, ilk olarak milattan önce 500’lü yıllarda görülmüştür.Antik Yunan ve Roma edebiyatında özellikle bahsedilen bu köpek ırkı, her zaman soyluluğun ve asaletin simgesi olmuştur. Yalnızca beyaz, kalın ve uzun tüylü yapısı ile görülen Maltese Terrier’in tüyleri adeta saç gibi upuzun olabilmektedir. Eğer bir Maltese Terrier edinmeyi düşünüyorsanız, tüy bakımını kesinlikle göz önüne almalısınız. İşte, Maltese Terrier hakkındaki diğer bilgiler…

İRTİBAT

TEL;MUSTAFA AYDIN

0536 651 8181

çiftlik tel;

0224 2486465

Facebook;   www.facebook.com/bursakopekegitimmerkezi

instagram;  www.instagram.com/bursa.kopek.egitim.merkezi/?hl=tr

youtube ;  https://www.youtube.com/channel/UCERyvjoXMeAfit5h7vcGKlQ?view_as=subscriber

satılık maltes terrier
satılık maltes terrier
satılık maltes terrier
satılık maltes terrier
satılık maltes terrier
satılık maltes terrier
satılık maltes terrier
satılık maltes terrier

Bir önceki yazımız olan satılık spitz yavru köpek fiyatları başlıklı makalemizde satılık spitz fiyatları, satılık spitz yavru ve Spitz fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0536 651 81 81 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?