satılık pug yavruları 10

Satılık Pug Yavruları

Satılık safkan pug yavruları BURKEM’den. Bursa Köpek Eğitim Merkezi garantisiyle satılık pug yavrularımız. Irk ve sağlık garantisini kesintisiz bir şekilde sunan ve bunu tüm yavru köpeklerinde veren BURKEM sizlere en iyi hizmeti sunuyor.

Satılık pug yavrularımız safkan olup yurtdışı girişlidir. Yavrularımızın aşıları yapılmış olup sağlık karneleri ile birlikte gönderimi yapılmaktadır. Bursa Köpek Eğitim Merkezi‘nden alacağınız her yavrunun tüm sağlık kontrolleri yapılmaktadır.

  • Bursa’da yer alan çiftliğimizden tüm şehirlerimize gönderim yapıyoruz.

  • Profesyonel ruhsatlı olan çiftliğimiz hakkında daha fazla bilgi için mutlaka araştırma yapmanızı öneriyoruz.

  • Unutmayın alacağınız bir köpek ortalama 15 sene size dostluk edecektir. Ucuz köpek almak yerine kaliteli köpek sahiplenmeye çalışın.

  • Bursa Köpek Eğitim Merkezi olarak sizlere elimizden geldiğince kaliteli hizmet sunmaya çalışıyoruz. Satılık rottweiler yavrularımız macar rottweilerdır.

  • Sahiplenmeden öncesi ve sonrasında ücretsiz telefon desteği her probleminde sorunsuz olarak alabilirsiniz.

  • Aradığınız her ırk için bize arayabilirsiniz.

Bir satılık pug yavrusu almadan önce ırk hakkında bilginiz olması gerekmektedir. Pug ırk özelliklerini hep beraber inceleyelim.

Satılık Pug Irk Özellikleri

Tüm evcil hayvanları ile uyumlu bir hayat sürebilirken çocuklarla oyun oynamayı çok severler. Sahiplerine oldukça bağlı olan pug ırkı, bu açıdan zaman zaman sahiplerini kıskanabilirler. Pug ırkı sevgi dolu bir ırktır. Sahibinin yanından ayrılmayı çok fazla tercih etmez.

Sakin bir yapıya sahip olan pug, küçük bedenlerinin içinde büyük bir karakterleri vardır. Apartman dairesinde yaşayabilirler. Çok sıcak veya çok soğuk onları hasta edebilir. Bazı durumlarda inatçı olabilirler. Sahiplerinin ses tonuna karşı hassastır. Eğitiminde bu konuya dikkat edilmelidir.

satılık pug yavruları satılık pug yavruları 8 satılık pug yavruları 2 satılık pug yavruları 3 satılık pug yavruları 4 satılık pug yavruları 5 satılık pug yavruları 6 satılık pug yavruları 7 satılık pug yavruları 9 satılık pug yavruları 10

Satılık pug yavrularımız, pug mops yavru fiyatlarımız, bursada pug çiftligi, secereli pug mops yavrular, sahibinden pug yavrular, Satılık pug yavrularımız, pug mops yavru fiyatlarımız, bursada pug çiftligi, secereli pug mops yavrular, sahibinden pug yavrular

Posted in Satılık yavru köpekler and tagged , , , , .