satilik rottweiler yavru

Satılık Rottweiler Yavruları

Satılık Rottweiler Yavruları

Satılık rottweiler yavruları Türkiye’nin tüm şehirlerine gönderimlerini yapmaktayız. Rottweiler yavruda macar koca kafa olması önemli bir husustur. En çok bilinen ve tercih edilen popüler olanda budur. Yavrularımız hakkında daha fazla bilgi için bizi hemen arayabilirsiniz.

Yavrularımız yüksek kalite %100 ırk ve sağlık garantilidir. Unutmayın iyi bir yavru bulmanın yolu iyi bir üretici bulmaktan geçer. Satılık rottweiler yavruları almadan önce mutlaka ruhsat ve konum bilgisi isteyin. Bizler profesyonel ruhsatlı çiftliğimiz geniş profesyonel ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz.

  • Çiftliğimiz Bursa’da konumlanmış olup, Türkiye’nin tüm şehirlerine %100 Bursa Köpek Eğitim Merkezi güvencesiyle ile gönderim yapıyoruz.
  • Unutmayın alacağınız bir yavru köpek sizlere sağlıklı bakıldığı zaman 12-15 sene arası dostluk edecek hayatınıda bir birey olacak var olacaktır. Bu açıdan alacağınız yavruda küçük rakamları dikkate almayınız. Bütün yavrular yavruyken size güzel gözükebilir. Fakat ilerleyen yaşlarında gerçek ırk özelliklerini ortaya çıkaracaklardır.
  • Satış öncesinde ve sonrasında bizden ücretsiz ve sınırsız olarak telefon desteği alabilirsiniz. WhatsApp üzerinden de destek vermekteyiz. Fakat WhatsApp konuşmaları yoğun olduğundan dolayı arayarak hızlı ve verimli bir görüşme gerçekleştirebilir, sorununuza çözüm üretebiliriz.

satilik rottweiler yavru 2 satilik rottweiler yavru 3 satilik rottweiler yavru 4 satilik rottweiler yavru MUS_2688 MUS_2690

Satılık rottweiler yavrusu almadan önce mutlaka ve mutlaka Rottweiler hakkında daha fazla bilgiye sahip olmalısınız. Bu aslında tüm ırklar için geçerli bir durumdur. Satılık rottweiler yavrusu veya başka bir yavrudan önce ırk özellikleri hakkında yeterli bilgiye sahip olmanız ona doğru yaklaşmanız için geçerli bir kriterdir. Bu açıdan sizleri Rottweiler ırkı hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Satılık Rottweiler Özellikleri

Rottweiler Almanya kökenli bir ırktır. Rottweiler ismini Almanya’nın Rottweil kasabasından alır. Bekçi ve koruma özelliği ile birlikte bu pozisyonda oldukça ileri başarıya sahip ve Rottweilerın tercihinde önemli etkenler arasında yer alır. Rottweiler asaleti ilede çok fazla dikkat çeken bir ırktır. Rottweiler en zeki köpekler arasında yer almaktadır.

Rottweiler tarihteki bilinen en eski ve en köklü ırklar arasında yer alır. Tarihi Roma İmparatorluğuna kadar dayanır. Rottweilerın beden yapısının gelişmiş ve güçlü olduğunu görüyoruz. Buda onu koruma da ve bekçilikte başarılı olmasını sağlayan özellikleri arasında yer ediniyor.

2000 yılına kadar kısa kuyruk ve kısa kulak kesimi ırk standartlarında kabul edilirken, 2000 yılından sonra bu durum yasaklanmıştır. 6 Nisan 2000 tarihinden itibaren kulak kuyruk kesimi yasaklanmıştır. Kulak kuyruğu kesilen köpeklerin yarışmalara kabulu gerçekleşmemektedir.

Rottweiler Fiziksel Özellikler

Yetişkin bir rottweiler 39-61 kilo olurken dişilerde 36-45 kg’dır.  Yetişkin erkek rottweiler boyu max 69 cm olurken dişi rottweilerın ise boyu maximum 64 cm olmaktadır. Rottweilerların ortalama ömürleri 9 yıldır. 8-11 arası değişiklik göstermektedir.

Rottweiler için en çok sorulan sorular arasında rottweilerın tehlikeli olup olmalıdığıdır. Rottweiler yavrudan itibaren aldığınız zaman doğru bir eğitim ile hiç bir tehlikesi bulunmamaktadır. Aslında rottweiler sakin sevecen ve uslu bir köpektir. Her köpekte olduğu kadar Rottweilerında içgüdüsel olarak salgırdanlık özelliği bulunur. Bu doğru bir eğitimle ortadan kaldırılır.

Rottweiler Davranış

  • Rottweiler oldukça fazla bir ciddiyete sahiptir. Özgüveni yüksek olan bu ırk karşılacağı hiç bir tehlikeden korkmaz.
  • Atik yapısından dolayı karşısına çıkacak tüm engelleri ve tehlikeleri aşabilir.
  • Rottweiler polis köpeği, rehber köpek ve arama kurtarma köpeği olarak kullanıldığı zaman başarılıdır.
  • Satılık rottweiler yavruları Türkiye’nin güvenilir köpek çiftliği Burkem’den. Safkan satılık rottweiler yavruları için hemen arayın.
Posted in Satılık yavru köpekler and tagged , , , .