rough-collie-puppies-for-sale-5ac3841be4080
04Tem, 2020

satılık rough collie yavru fiyatları?

satılık rough collie yavru fiyatları yavrun renk ve secere yani anne ve baba soy kütügüne göre deişmektedir fiyatlarımız için bize ulaşabilirsiniz ve yavrularımız fotograf ve videolarını waatsaaptan isteye bilirsiniz.

rough collie ( LESSİ )

rough collie (lessi) bizim çocuklugumuzun kahramanıdır lessi bu film ile zamanında bütün dünyada ünlü olmuştu ve bu ününüde hakketmektedir collie ırkları kısaca dünyanın en akıllı ve zeki ırklarıdır. Çocuklarla çok iyi anlaşan bu köpekler aynı zamanda aile ortamına kolayca uyum sağlarlar. Dışarıda oldukça yüksek enerjili ve hareketli olsalar da ev ortamında genellikle sakinlikleri ile dikkat çekerler. Yüksek zekâya sahiptirler, cana yakın ve sadıktırlar. Pek çok insanın Lassie dizisinden tanıdığı bu sevimli hayvanlar ailenin her üyesi ile çok iyi anlaşırlar. Badem şeklindeki gözler, meraklı bakışları ve kama şeklindeki zarif yapılı kafası ile nezaketin vücut bulmuş hali olan bu köpekler ile birlikte yaşamak çok eğlenceli ve bir o kadar duygusal bir deneyim yaşatır. 13 – 15 yıl kadar sağlıklı bir şekilde ailesiyle zaman geçirebilen bu cins, alerjisi olanlar için pek uygun değildir.

Collie Çok Tüy Döker mi?

İki Collie türü vardır ve AKC’de bu türler alt ırk olarak ele alınır. Rough Collie olarak bilinen köpekler çift katlı kürke sahiptir. Kalın ve yumuşak bir alt tabaka ve ince düz tüyler dikkat çekicidir. Bu köpeklerin çok tüy dökmesi beklense de çok tüy dökmezler. Yılda iki kez yoğun tüy dökebilirler bu dönemde günlük taranmaları daha iyi olacaktır. Smooth Collie ise daha kolay bakılabilen bir kürke sahiptir ancak Rough Collie’den daha fazla. Tüyler kısa ve pürüzsüzdür.

iletişim

iletişim

TEL;MUSTAFA AYDIN

0536 651 8181

çiftlik tel;

0224 2486465

Facebook;   www.facebook.com/bursakopekegitimmerkezi

instagram;  www.instagram.com/bursa.kopek.egitim.merkezi/?hl=tr

youtube ;  https://www.youtube.com/channel/UCERyvjoXMeAfit5h7vcGKlQ?view_as=subscriber

rough collie

rough collie, rough collie fiyatları, satılık rough collie, collie, satılık collie, collie yavruları, köpek çiftligi, satılık köpek,

rough-collie-puppies-for-sale-5ac3841be4080
rough-collie-puppies-for-sale-5ac3841be4080

Bir önceki yazımız olan satılık doberman yavruları fiyatları başlıklı makalemizde doberman çiftligi, doberman egitimi ve doberman fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Comments

  • Tayfur 16 Mayıs 2022 @ 21:49

    Selamlar collie fiyatları hakkında bilgi alabilirmiyim
    Şimdiden teşekürler

    • Burkem2019 8 Haziran 2022 @ 14:40

      0536 6518181 numaramızdan daha detaylı bilgi verebiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0536 651 81 81 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?