satılık samoyed fiyatları
12Nis, 2020

satılık samoyed yavru fiyatları

satılık samoyed yavrularımızın fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Samoyed bir zarafet abidesi zerafet eşiitir samoyed.

Samoyed hakkında

samoyed bir güzellik abidesidir samoyed ırkı sadece güzel deil aynı zamanda itaatkar bir ırktır çocuklarla çok iyi anlaşır ailesine çok sagdıktır. bakmayın samoyedin o zarif güzelligine aynı zamanda çok ama çokta güçlü ve saglam anotomoli bir türdür bursa köpek egitim merkezi çiftligimiz için en çok sevilen ırklarımızdan biridir.

samoyed üretimi

samoyed ırkı bizim için (bursa kopek egitim merkezi) en özel ırklardan biridir bizim bursada bulunan çiftligimizde ilk yurt dışından getirterek üretmeye başladıgımız ırkların başınadadır köpek çiftligimizi şuan türkiyede tanıtımı yapan ve yarışmalarda bizlere kazandırdıgı kupalarla bizi gururladırdılar çiftligimizde her zaman saf kan ve ırk garantili olarak üretimi ve yavru satışları yapılmaktadır

samoyed eğitimi

samoyed eğitimi hakkında çok şey söylenmektedir ve bence bir bilgi kirliligidir samoyedin fazla itaatkar olmadıgı hakkında samoyedler mütiş bir şekilde egitim yapan bir itaatkar bir ırktır sadece dogru ellerde egitim görmesi gereken bir mücevherdir bizler 100 lerce ırk gördügümüz ve egitim verdigimiz için samoyed müthiş bir itaat ırkıdır.

bursada satılık samoyed yavruları

samoyed yavrularımız bursada çiftlimizde üretmekteyiz ama şehir dışında gelme imkanı olmayan müşterilerimize ulaşım konusunda yardımcı olmaktayız.

İLETİŞİM

TEL;MUSTAFA AYDIN

0536 651 8181

çiftlik tel;

0224 2486465

Facebook;   www.facebook.com/bursakopekegitimmerkezi

instagram;  www.instagram.com/bursa.kopek.egitim.merkezi/?hl=tr

youtube ;  https://www.youtube.com/channel/UCERyvjoXMeAfit5h7vcGKlQ?view_as=subscriber

satılık samoyed fiyatları, satılık samoyed, satılık samoyed yavruları,samoyed egitimi, samoyed yavrusu, samoyed fiyatları, bursada satılık samoyed,

satılık samoyed fiyatları
satılık samoyed fiyatları
satılık samoyed fiyatları
satılık samoyed fiyatları
satılık samoyed fiyatları
satılık samoyed fiyatları
satılık samoyed fiyatları
satılık samoyed fiyatları

Bir önceki yazımız olan satılık chow chow yavru fiyatları başlıklı makalemizde chow chow fiyatları, köpek ilanları ve satılık chow chow hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0536 651 81 81 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?