satılık spitz amerikan eskimo yavruları 3

Satılık Spitz Yavruları

Satılık Spitz Yavruları

Satılık spitz yavrularımızdaki tüm fotoğrafları orjinal güncel fotoğraflardır. Başka mecralarda sadece Bursa Köpek Eğitim Merkezi adına kullanılabilir. İzinsiz olarak kullanılması kesinlikle yasaktır. Satılık spitz yavrularımız ırk ve sağlık günvencesi BURKEM tarafından verilmektedir. Unutmayın iyi bir yavru sahiplenmenin yolu iyi bir köpek çiftliği bulmaktan geçer.

BURKEM sizlere en iyi hizmeti verebilmek için geniş ve profesyonel bir ekibe sahip. 7 Kişilik alanında uzman ekibiyle satılık spitz yavrularımızı gönül rahatlığıyla sahiplenebilirsiniz. Çiftliğimizdeki tüm hizmetler garantilidir. Hizmetlerimiz şu şekildedir:

  • Köpek Pansiyonu
  • Köpek Eğitimi
  • Veterinerlik Hizmetleri
  • Yavru Satışı

Köpek çiftliğimiz Bursa Yeniceabat mahallesinde yer almaktadır. İletişim sayfamızdan açk adresimizi bulabilirsiniz. Google hizmetlerinden biri olan google harita servisi üzerinden BURKEM diye aratmanız halinde konumumuza ulaşabilirsiniz. Köpek çiftliği olarak araştırma yaptığınız zaman hakkımızdaki tüm yorumları görebilir ve gönül rahatlığıyla hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

  • Köpek çiftliğimiz Bursa Osmangazi ilçesindedir.
  • Ücretsiz telefon desteği ile sizlere her konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz.
  • Yurtdışı köpek isteklerinizde anlaşmalı çiftliklerimiz ile hızlı bir şekilde transferi gerçekleştiriyoruz.
  • Köpek eğitimi hizmetlerimiz için bizi arayabilirsiniz.

satılık spitz amerikan eskimo yavrulari 2 satılık spitz amerikan eskimo yavruları 3 satılık spitz amerikan eskimo yavrulari 4 satılık spitz amerikan eskimo yavrulari

Bir yavru köpek sahiplenmeden önce alacağınız ırk hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız gerekir. Öncelikle ırk hakkında bilgi sahibi olup daha sonra ise köpeğinizin karakterini tanımaya çalışamanız köpeğiniz ile geçireceğiniz zamanı daha değerli ve daha keyifli hale getirecektir. Bu açıdan incelediğimiz zaman BURKEM olarak sizlere her ırkta bilgilendirme yapmaya çalışıyoruz. Satılık spitz yavruları ırk özelliklerini hakkında detaylı bilgiyi paylaşalım.

Satılık Spitz Irk Özellikleri

Görünüm itibari ile tilkiye benzeyen bir ırktır. Finlandiya köpeği olan Spitz orada popüler bir köpektir. Kendi ülkesinde av köpeği olarak kullanılmaktadır. Kuş ve küçük hayvan avlarında kullanılan satılık spitz bu konuda oldukça başarılıdır. Sivri bir burna, dik kulaklara kalın bir kürke sahiptir. Beden olarak simterik bir yapıya sahip olan spitz kuzeyli ırklardan birisidir. Kuzeyli ırklardan bazıları Chow Chow ve Pomeranian olarak örneklendirebiliriz.

Baskın bir karaktere sahip olan spitz diğer evcil hayvanlarla birlikte yetiştirilmesi onlara alıştırılması gerekir. Satılık Amerikan Eskimo olarakta bilinmektedir. Amerikan Eskimo Spitz familyasındandır.

Posted in Satılık yavru köpekler and tagged , , , .