satılık toy poodle fiyatları
25Nis, 2020

satılık toy poodle fiyatları

arkadaşlar niye bursa köpek eğitim merkezinizini tercih etmelisiniz bütün damızlıklarımız aşılı ve saf kan ırklardan oluşmaktadır yavrularımız gününe göre saglık taramalarından gecerek siz hayvan severlere ulaştırılmaktadır hiç bir saglıksız hayvanın satışı yapılmamatadır

Toy poodle ırkı hakkında bilinmesi gerekenler

Toy poodle ırkı genel bilgiler

Toy poodle ırkı hakkında araştırmalar yaparak sizler için bu ırkın tüm özelliklerini bir araya topladık. Öncelikle Toy poodle ırkının antialerjik ve tüy dökmediğini azıcık da olsa köpeklere merağı olan yavru köpek seven herkes biliyordur. Toy poodle ırkı en önemli özellikleri tüy dökmemesi, koku yapmaması ve antialerjenik bir yapıya sahip olmasıdır. Poodle ırkı bu özellikleri ile son zamanlarda oldukça popüler olmuş ve poodle fiyatları da bu oranda yükselmiştir. Günümüz de sosyal medyanın da etkisiyle daha fazla popüler olan bu ırk artık ünlülerin yada maddi durumu biraz daha iyi olan kişilerin tercih edebileceği ırklar arasına girmiştir. Toy poodle fiyatları şu anda 12.000 TL ila 30.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Eğer sizler de toy poodle sahiplenmek istiyorsanız elinizi cebinize atmanız gerekicektir.

Toy poodle sahiplenmek

Toy poodle sahiplenmek isteyen kişilerin internette bu ırkın bakımı ile de alakalı püf noktaları araştırması iyi olacaktır. Yavru köpek bakımı hakkında tecrübeniz yoksa bu ırkı öncesinde iyice araştırmalısınız. Aksi taktir de sizde yavrunuzda mutlu bir hayat süremeyecektir.

Toy poodle eğitimi

Toy poodle ırkı zeka olarak dünyanın en iyi 2. zeki köpeğidir. Bu üstün zekası ile sizlere eğitim konusunda hiç bir zorluk çıkarmayacağına emin olabilirsiniz. Amatör kişilerin de toy poodle kavrama yeteneği yüksek olmasından dolayı çok rahatlıkla eğitebildiğini görebilmekteyiz. Toy poodle ırkı sahiplendiğiniz ve eve geldiği andan itibaren yavrunuzun eğitim sürecine başlamalısınız. Eğer eğitim verilmeyen bir toy poodle ırkı yetiştirirseniz zekası ile sizi bir çok kez alt edebilir. Toy poodle eğitim verilmez ise şımarık sürekli oyun oynamak isteyen vede kendi bildiğini yapmaktan zevk alan bir ırk olarak karşınıza çıkar. Bu sebeplerden dolayı toy poodle eğitimi tüm ırklarda olduğu gibi önemli bir konudur.

Toy poodle sahiplenmek için tüm şartları oluşturdunuz fakat nereden sahipleneceğiniz hakkında fikriniz yoksa korkmanıza gerek yok. Satış danışmanı arkadaşlarımız ile iletişime geçerek sizlere bu konuda her zaman destek olabilir ve safkan bir toy poodle ırkı sahiplenebilirsiniz.

burkem

referanslarımızı face book adresimizden ve diger faliyetlerimizi görebilirsiniz

bursa köpek eğitim merkezinde ayrıyetten yavru satışı harici eğitim pansiyon ve petshop hizmetleri verilmektedir yavru evinize geldinden itibaren her konuda yardım alabilirsiniz

satış sorumlusu

mustafa aydın
0536 651 8181
çiftlik =0224 248 6465
Facebook= www.facebook.com/bursakopekegitimmerkezi

ulaşım=

çiftligimize gelemeyen müşterilerimiz için her ilimize anlaşmalı otobüs ve thy ile gönderim saglanmaktadır

toy poodle

satılık toy poodle fiyatları, satılık toy poodle, satılık poodle fiyatları, satılık poodle, ev köpegi, tüy dökmeyen köpek, süs köpegi, orjinal toy poodle, safkan toy poodle,  satılık toy poodle fiyatları, satılık toy poodle, satılık poodle fiyatları, satılık poodle, ev köpegi, tüy dökmeyen köpek, süs köpegi, orjinal toy poodle, safkan toy poodle,

satılık toy poodle fiyatları
satılık toy poodle fiyatları
satılık toy poodle fiyatları
satılık toy poodle fiyatları
satılık toy poodle fiyatları
satılık toy poodle fiyatları

Bir önceki yazımız olan satılık pomerian boo fiyatları başlıklı makalemizde boo, ev köpegi ve pomeryan hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Comments

  • Çiğdem ekşi ekiz 30 Ocak 2021 @ 14:25

    Merhaba toy Poddle fiyatlarını öğrenebılır miyim

    • Burkem2019 31 Ocak 2021 @ 20:05

      Merhaba toy poodle yavrularımız için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0536 651 81 81 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?