satılık toy poodle
12Kas, 2021

Satılık Toy Poodle

Satılık Toy Poodle : Merhaba arkadaşlar toy poodle sahibi olmak için iletişim bilgilerimizden  bizlere ulaşabilirsiniz çiftligimiz uzun yıllardır aynı yerde hizmet vermektedir.


Randevu Al

satılık toy poodle

Poodle Yavru Köpekler

Neden Toy Poodle ?

Toy poodle (kaniş) ırkı şuan dünyada en fowari ırk olarak gözükmesinin sebeblerinden bahsetmemiz gerekirse bu ırkın tüy dökümünün olmaması diyebiliriz. Toy poodle sadece tüy dökmemesi deil tabiki bukadar fawori olmasının sebebi poodle aynı zamanda en zeki ırklardan olarak gecer eğitime yatkınlıgı çok fazladır hatta sirklerde gösteri köpegi olarak kullanılmaktadır.

Toy Poodle tüy döker mi?

Tüy dökmeyen bir yapıya sahiptir.

Toy Poodle ömrü ne kadar?

15 yıl


Bize Ulaşın

satılık toy poodle
satılık toy poodle
satılık toy poodle
satılık toy poodle
satılık toy poodle
satılık toy poodle

Önceki
Sonraki

Türkiye’nin En İyi Köpek Eğitim Merkezi

Tarım ve köy işleri bakanlıgınca onaylı ve yasal bir çiftliktir tüm can dostlarımız 7/24 veterinerlerimiz tarfından takip edilmektedir günü gelen tüm uygulamaları ve aşılamaları yapılarak teslim edilmektedir yavru teslimlerimizde yarım saatlik yavru bakımı beslenmesi eğitimi hakkında seminerlerini uzman kadromuz ile vermekteyiz poodle yavrularımız 7 gün viral hastalıklara karşı ömür boyu ırk garantili olarak teslim edilmektedir.


satılık toy poodle

Toy Poodle Bakımı

Toy poodle mükemmel bir apartman köpegi diye tabir ettigimiz ırkların başında gelmektedir bu ırkın tüylerinin herzaman taranması gerekmektedir bu tarama sadece tüyleri için deil taranma aynı zamanda kişisel baglarında kuvvetlenmesine yaramaktadır ve bu taranma olayı sizin ile minik dostunuzun baglarını arttıracaktır. Egzersiz ihtiyaçlarının her ırkta oldugu gibi giderilmesi gerekmektedir ufak bir ırk oldugu için genellikle insanlar sadaece egzersiz ihtiyaçlarını evde gidermesini beklemektedirler ama kesinlikle onlarında sosyal hayatta karışması ve gezdirilmeleri gerekmektedir.

Toy Poodle Eğitimi

Toy poodle daha önce bahsettigimiz gibi dünyanın en zeki ırklarından biridir  demiştik ve buna inanınki bu zekasıyla hatta bizi kandırabilirler ve kullanabilirler bizi. Bursa köpek eğitim merkezi olarak bizden yavru alan tüm dostlarımıza burada yavrularını almadan önce yarım saatlik köpegimizin ilerki hayatında daha az hata yapmaması için gereken ve hatta hata yaptıgı zaman bunları nasıl telafi etmemiz gerektigi hakkında ufak bir seminer vermekteyiz. Bu seminer sayesinde iki taraf içinde hayatı kolaylaştırmak için kaliteli bir yaşam sürmeniz ve minik dostumuzunda kaliteli bir yaşam sürmesi için verilmektedir.

satılık toy poodle
satılık toy poodle

Toy Poodle Tuvalet Eğitimi 

Tuvalet eğitimi için bizim en çok tavsiye ettigimiz ve en kısa çözüm aldıgımız model ise çit eğitim modelidir çit eğitim modeli yani alan kısıtlayarak yapılan eğitim modelidir. Çit eğitiminde yavrumuzun kendi iç güdüsel duygularını kullanmaktayız aynı zamanda yardımcı ürünler kullanarak bunu kolaylaştırmakayız, çit eğitiminde sadece tuvalet eğitimi olarakta düşünmeyin aynı zamanda yalnız kalma ( ses çıkarmama) ve yemek alışkanlıgının düzenlenmesinde kullanılmaktadır.

Köpeğinizi Bulun

Köpeğiniz dünya üzerinde sizi kendinizden bile daha çok sevecek tek kişidir.


0536 651 81 81

Bir önceki yazımız olan En iyi izmir Satılık Yavru Köpekler başlıklı makalemizde izmir Satılık Köpekler, izmir Satılık Yavru Köpekler ve Satılık Yavru Köpekler izmir hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment

  • Ferda K. 17 Kasım 2021 @ 22:08

    İletişime geçtim çok iyiler, yarın köpeğimizi alacağız. Herşey için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0536 651 81 81 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?