Satılık yavru köpekler

Satılık yavru köpekler ve fiyatları

Satılık yavru köpekler için sayfamızdan gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz. Sayfamıza girip tüm köpek ırk ve cinsleri hakkında detaylı bilgisi köpek fiyatları rahatlıkla bulabileceksiniz. Ayrıca 4 Nisan dünya sokak hayvanları günü nedeni ile sokak da sahipsiz köpeklerede yardımcı olmayı göz önünde bulundurabilirsiniz.

satılık yavru köpek fiyatları, köpek ilanları

Satılık yavru köpek fiyatları neye göre belirlenir bunu elimizden geldigi kadarıyla anlatmaya paylaşmaya çalışalım. öncelikle bir yavru köpegin fiyatını en çok belirleyen şeyler ırklar arasında fiyati ayrımı bu ırkların arasındaki kullanımı (ev köpegi, koruma köpegi, oyun ırkları, vb.) gibi arasındaki farklar gözetilerek deişir 2. olarak üretim faktörü belirler bu fiyatları üretim zorlugu veya kolaylıgı belirleyici bir faktördür bazı ırkların üretimleri çok zordur örnegin bir ingiliz bulldogunun eşleşmesi çok zordur genellikle suni tohumlama yolu ile yavru alınmaya çalışılır ayrıca dogum esnasında yavruların kafa yapıları çok büyük oldugu için sezaryan dogum tavsiye edilir buda bir golden eşleşmesi gibi dogumu kolay olmadıgı için bu yavru köpek fiyatları na belirleyici bir özelliktir. 3 cü olarakta dogru eşleşme ve kalite arttırıcı eşleşmeleri söyleye biliriz orjinal saf kan ırkların eşleşmesi ve yavru alınması ama bunu yinede insanlarımız yanlış anlamaktadır köpeklerde dogru eşleşme nedir dersek dogru eşleşme hata tölere etmektir hata kapatmaya çalışmaktır aslında üretim kalitesini arttırmaya çalışmaktır bursa köpek egitim merkezi olarak üretimlerimizde ençok dikkat etmeye çalıştıgımız şey budur dogru eşleşmeleri yapmaya çalışmak
bu konuları belirleyici özellikleri bursa köpek egitim merkezi burkem olarak aklımıza geldikçe siz degerli dostlarımızla paylaşmaya devam etçez. bursa köpek egitim merkezimizi sosyal medyadanda takip edebilirsinizPosted in Satılık yavru köpekler.