satılık maltes terrier
08Şub, 2021

Bir çok kişi bir yavru köpek sahiplenmek ve evinin içerisinde kendilerine arkadaşlık etmesini istemektedir. Korkuları olan kişiler için süs köpekleri ideal. Fakat bir çoğu buna cesaret edemez ve başlıca korkuları vardır. Tamda bu nokta da aslında korkulduğu gibi olmadığını ve sizlere en iyi süs köpekleri arasından yardımcı olunabileceğini bilmelisiniz. Evinizin büyüklüğüne bahçenizin olup olmamasına göre yavru seçiminde sizlere yardımcı olacağız.

Evinde köpek bakmak isteyenlere halk dilinde süs köpeği olarak bilinen ufak ırklar önerilmektedir. Küçük ırk köpekler ev içerisinde enerjisini atabilmekte fakat büyük ırk köpekler enerjisini atamıyor ve sizlere sonrasında sorun olmaya başlıyor. Bu tür sorunlar yaşamamak için daha çok maltese terrier, toy poodle, cavalier king charles, pomeranian, spitz gibi ufak olan ırklar önerilmektedir.

Çiftliğimiz de sizlere de uygun bir yavru seçimi yapmamızı istiyorsanız vede süs köpekleri fiyatı hakkında bilgi almak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Satılık Maltese Terrier Yavru Yöpek Fiyatları başlıklı makalemizde ev köpegi, evde bakılacak ufak ırk köpek ve malta terrier hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Comment

  • Nisa Öztürk 18 Şubat 2021 @ 09:13

    Poodle cinsi bir yavru kopek edinmek istiyorum.özelliklerini ve fiyatını öğrenebilir miyim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0536 651 81 81 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?